04:08 – Tule tagasi unemati!

Nonii ei teagi kohe milles asi. Praegu on juba teine öö kus ma ärkan samal kellaajal ülesse e. (3-4) paiku ja uni kaob ära. Ometi proovin minna hiljem magama selle põhimõttel ,et ma jumala eest ei tõuseks jälle öösel ülesse nagu loll ja vaataks aknast välja.
Nii ma siis tõusin ja jalutasin akna juurde.. toas oli jube lämbe. Avasin akna poolikult ja kuulsin ,kuidas allkorrusel mingi naine muudkui seletab ja ei lõpetagi ära… sain aru küll ,et räägib telefoniga aga NAINE kell 3 öösel!? Venelanna muud kui vatrab ja sõimab. Jalutasin siis teise tuppa , köögist läbi rõdule. Vaatasin välja aknal istudes.. kõik oli nii vaikne ja kuulda oli vaid mingit ehitustööd kusagil eemal. Teiste inimeste akendesse vaadates märkasin kuidas mõni veel telekas kanaleid klõpsutab ja kes veel öösel viimast võileiba valmistama hakkab. Jälgisin seda öist linna nagu valvepostis sõdur ,kes on valmis kohe karjuma kui keegi peaks kellegi auto lahti muukima.
Silmad jälgisid taevast ,kus oli ainult 3 tähte millest üks säravam kui teine. Otsustasin juua jääkülma vett ja roomata voodisse tagasi und ootama.
Ma ei tea mis toimub minu unega ,kuid ei arva sellest küll midagi head.
Jäin ka lugema teisi unetute kommentaare läbi google.
Kuid targemaks ma selle võrra ei saanud.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.