palaviku ja nohu saatel 2018 aastasse

 

Tere 2018!

Ma olen olnud üsna vaikne, sest ma jäin haigeks enne vana-aasta ära saatmist ja uue aasta võtsin vastu 38 kraadise palavikuga. Liitusin grupiga ”Teeme koos 2018”, ehk kõigi motivatsiooniga saavutada uus mina, enesekindlus ja harjumused toitumisega. Eestvedajateks on Mallukas ja (AMHT)Henri, ma ise olin nii kindel, et hakkan ka kohe 1. jaanuar pihta ja siit tuleb NEW LIFE. Hoopis diivani najal võtsin ma selle vastu ja praeguseks on see ebameeldiv nohu ja köha jäänud kiusama. Väljas olen ma käinud vaid toidupoes – autoga. Tööga alustasin küll 4-ndal, siiani loodan, et mõnda klienti ei häirinud oma iga poole tunni taguse nuuskamise või köhimisega. THAT’S MY LIFE!

Ma tulin tegelikult rääkima 2018 plaanidest ja minule, kui Jäärale lubas horoskoop üsna head koduga/tööga seotud aastat ja ma olen loomatähtkujust koer, see lihtsalt peab olema hea. 🙂

JAANUAR : ,,DO NOT GIVE UP! The beginning is always the hardest.”

  • Blogimine – See vajus eelmisel aastal teatud hetkedel täiesti ära.
  • Märkmik – Soovin olla sel aastal enam organiseeritud kui eales varem, ehk võtta see aeg ja teha asi ära.
  • 1 koolitarve igal kuul– Meie Prints läheb sellel aastal kooli ja ma ei taha olla jännis viimasel ajahetkel mitte ühegi asjaga. 1. klass ja kooliminek nõuab väga palju iseendalt.
  • MLASH– Olles veel ripsmetehnik soovin ma teha kõik mis võimalik ajaliselt, eriti kuna olin haige pikalt.
  • Mina & kodu– on aeg võtta 1 päev, ning haarata prügikott ja visata ära kogu selline kraam mis on seisma jäänud, ehk  seisaks veel aastaid niisama.
  • CV – jah, lugesid õigesti. Plaanin minna tööle, sest 2018 keerab minu jaoks kõik peapeale, ütleme siis nii, et mulle meeldib väga see mida ma teen, olen nii kindel endas ja oskan seda hästi aga elu FIENA ei too mu elus neid muutusi mida ma enam sooviksin.
  • Organiseerimine– Toitumine/graafiku jälgimine
  • Youtube – Plaanisin videodele aga kas see nii läheb, eks näis.
  • Lasteaed– Printsil on viimane aasta ja meil on palju veel teha, jaanuar on see kuu kus tuleb sellega algust teha.
  • Aktiivne– On aeg rõhku panna liikumisele, sest kõike seda see uus ja huvitav aasta ka sisaldab.

Järgnevad kuud on hetkel küsimärk, sest kõik mis juhtuma hakkab on järsku. Teie õnneks olete te alati oodatud siia lugema ja uudistama, sest see peatükk mis meid ees ootab on endalegi päris põnev.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.