(18+) lugemiseks : Viiskümmend Vabastatud Varjundit

Mõni kinoelamus on väärt jagamist.

Kui Anu Saagim pidas seda aja raiskamiseks siis mina väidan siin kohal aga vastupidist. Tähendab mis aja raiskamine? See film teeb nii mõnelegi paarile silmad ette. See kohati muutus isegi traditsiooniks, pean silmas siis valentini päev = Fifty Shades …, mis iganes versioonis see ei oleks ka, ta lihtsalt sulandus sellesse aega nii perfektselt.

Otseselt ma teile siin midagi ette ei ütle, see ei oleks aus ja ilus tegu.
Kuid ma luban, just see osa on parim mida vaatama minna.

(Ema ära loe 😀 ) Kui paljud teist päriselt oma voodielu nii võimsalt proovile panevad, et ka mõni mänguasi magamistoas peidus on?

Ei leia aga minu magamistoast keegi ära peidetud mänguasja. Pole ka ühtki punast tuba ega käeraudu. Üsna vanamoeline olen, elu on rutiinselt kiire ja muid tegevusi täis. I know, kõlab totralt.

Millest on mul kurb rääkida on see, et kahjuks jääb see Fifty Shades Freed meie viimaseks valentini päeva filmiks. Seda enam ma soovitan minna kinoelamust nautima ja mitte oodata telekasse. Kui aus olla siis teatud lõigud ei pruugi ka sisse jääda, just-just, need kõige vürtsikamad palad.

Toon teieni mõned faktid Fifty Shades-i kohta
Pildid: (google)

 • Fifty Shades Freed ja Fifty Shades Darker on koos järjestikku filmitud. Täpsemalt siis Vancouveris ja Nice-is.
  Nimelt tehti need kaks filmi koos eelmisel aastal. Asukohaks Britannia /Kolumbia ja Nice-is Prantsusmaal.
  Mõni ka Saint Jean Cap Ferrat-i rannas, kus tegelikult filmiti nende mesinädalaid.

 • Jamie Dornan aka filmis Christian, seletab põhjalikult, kuidas tegelikult kuumemad kaadrid valmisid.
  Jamie rääkis sellest ka tegelikult ühes saates, nimega Jimmy Kimmel Live.

  Ta tunnistab, et tegelikult see kõik ei olegi nii rabavalt kuum näideldes, kui see lõpptulemus läbi kaamerate paistab.”  Mitte ainult ei pidavat näitleja kandma kotti enda genitaalide peal, vaid seda sama kotti olevat enne juba kasutatud teistes filmides.
  Pildiotsingu fifty shades comedy gif tulemus
  ,,Esimeses filmis ma arvasin, et on kindlasti mingisugused kotid – ja seal olid täiesti olemas – valik [kotte] minu jaoks. Mõtlesin pakendist need välja võtta, seega pidasin neid täiesti uuteks. Nad isegi lõhnasid uutena. Valisin välja lemmiku nendest kõigist, sellel valitud kotil oli ka hea kuju. Ja kui ma kätte võtsin  märkasin õmblust, millega oli peale tikitud, ’intiimselt kasutatud number 3′ , see oli jah sinna sisse tikitud.”


 • Dornan ise laulab coverit ühel soundtrack-il.
  Paul McCartney’s “Make Me Amazed.” Näitleja oskab väga hästi laulda ja seda kuuleb ka filmis. Lisaks Dornani soundtrackile on seal ka teisi kuulda, nagu : Hailee Steinfeld, Rita Ora, Liam Payne, Sia ja veel teisigi.


 • Viimases filmis on näha ka uusi nägusid, keda eelnevates osades olnud ei ole.
  Rita Ora ja Luke Grimes represseerivad Christian’i õe ja venna rollis. Tagasi minevikust on ka Kim Basinger, Christian’i *armuke, Elena Lincoln. Turvamehed on need keda just siin filmis näeb rohkem esiplaanil olevat.

  Pildiotsingu fifty shades black gif tulemus
 • Kes on juba filmi näinud siis võib julgemalt heita pilk peale kriitikutele, kes arvamust avaldavad LINK
  Võin öelda nii palju, et tõsi on, see koti lugu saab enam tähelepanu ja on mainitud, et seda filmi on naljakas vaadata, kuna meenutab kohati komöödiat.

Nüüd aga, et lisada temperatuuri, jagan ma teiega mõningaid ‘mänguasju’, valentini päev on küll möödanik aga ärgem unustame 8. märts on ju naised esikohal.


EROS BUTIIK
jagab kollektsiooni Fifty Shades Of Grey’lt. Weekend kollektsiooni kuuluvad

silikoonist valmistatud kaunid klassikalised sekslelud: peeniserõngas, reguleeritav erektsioonirõngas, kliitorivibraator, kuulvibraator, nibuklambrid, nibupumbad, tupekuulid, anaalkett ja anaaltapp. Kõik sekslelud on väga sobilikud just esmakatsetajatele ja algajatele. “Weekend Collection” on heaks kiidetud Viiskümmend Halli Varjundit raamatu autori E L James-i poolt.
Fifty Shades of Grey Weekend Collection seksmänguasjade uus kollektsioon

 

Fifty Shades of Grey - Charlie Tango VibraatorToode mida näeb ka filmis kui Christian kasutab seda Anal ühel kindlal põhjusel 

on leitav HOTLIPS  leheküljel. Tegemist on vibraatoriga.

 

 

 

 

 

 

KIRG.EE lehelt leiab need kurikuulsad armukuulid, millega saab väidetavalt treenida ‘teatud’ lihaseid.


Mis ma lõpetuseks öelda oskan, et meeldivaid filmielamusi või huvitavaid avastusi? Küllap igaüks teab ise, eks 😀

Comments

comments

2 Replies to “(18+) lugemiseks : Viiskümmend Vabastatud Varjundit”

 1. Mis mõttes Christiani õde ja vend teda represseerivad? Varem on ta küll sellise mehe mulje jätnud, kes suht kellelgi endale pähe istuda ei lase.

  1. See on tegelikult otsetõlge lausena:”will reprise their roles.”
   Pähe ta endale istuda ei lasegi, kui siis kohati ühel inimesel (ei pea silmas Ana’t). Ka viimases osas tegelikult vend ja õde meenutavad pisut minevikku (rohkem vend) ja toovad võrdluseid, kes on nagu pealehakkavam ja enesekindlam. Seega jah ehk ma sõnastasin selle liiga tuimalt nii. Kirjutasin postituse ka öösel, seega selliseid väärsõnastusi võib täitsa olla. Tänan tähelepaneku eest! 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.