Autojuht – Mida sa endast mõtled !

PARKIMINE…

Pilt on illustreeriv. 

Me teame väga hästi kuidas käib parkimiskord ja kindlasti me teame ,et meil on kohustus pidada reeglitest kinni! Kõik ei lõpeta oma tööpäevakest kell 5 õhtul ,et JUMALA EEST parkima saada.
Kes sa oled ,et sa tuled paned oma auto meie parklaalale kuid ise jalutad käed taskus teise rajooni kus on tõkkepuuga parkla ja VABAD KOHAD.
Kas on vaja parkida nii ,et sinu auto hõlmab ära 2 auto jaoks koha ?!
Miks on vaja teistele majaelanikele keerata , mina maksan iga kuu parkimise eest .
Kas ma maksan niisama õhku seda raha ,et saaksin panna oma auto prügikastide ette ja teistele keset teed .. kuna mõni jobu ei suuda aru saada ,et see ala ei kuulu talle.
Heakene küll ,tal on parkimislipik teise maja oma, helistame siis numbrile mis peaks olema seotud korteriühistu parkimisega ja lahendama probleeme . ,, Number millele te helistate ei ole kasutusel.”
Novot kui tore..  Nende tööpäev on netilehe järgi 9-17.00 aga härra tuleb peale viit ja hoiab mõnuga oma autot kuni üheksani.
Oi ja nädalavahetustel on sul täiesti lootusetu üldse kedagi kontrollima saada.
Mina kohusetundlik inimene tõusen ülesse kell 6.00 hommikul korteriühistu esimehe tõttu ,sest prügiauto ei pääse ligi ja minu auto seisab seal ees.
Heaküll minu viga tõesti… aga leidke siis lahendus meie parkimissüsteemis?
Järgmisel hetkel pargib tuima näoga järgmine auto prügikastide ette… , uskumatu auto seisab hommikust õhtuni prügikastide ees ja ei ole probleemi – NAABER VÕIB.

Ja siis imestatakse miks tekivad lahkhelid korterites elavate naabritega või teise rajooni uhkeldajatega (mina panen kuhu tahan).

Kust leida lahendus ? Mina kui üürnik pole ju eikeegi.. sealsamas igale majaelanikule peaks olema koht ,kuid meil pole kohti ega jooni.. pargi või mänguväljakule.

Comments

comments

2 Replies to “Autojuht – Mida sa endast mõtled !”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.