Bikiinid selga ja sauna!

Nädalavahetus põrutas täiskiirusel meist mööda ja vägev oli, tõesti oli. Käisime esimest aastat siis ”Suislepa paadipäeval (LINK)”, kes ei ole sellest veel midagi kuulnud, siis räägin kohe täpsemalt. Nimelt on see üritus kuhu kõik oma parvede,paadikeste ja skuutritega kohale tulevad. Võrtsjärvel siis tehakse võidusõitu, kelle paat parem ja kiirem on, ning loomulikult kogu see melu seal ümber jälgimas võistlusi. Päris selline lihtsalt kruiisime üritus see ei ole, kuid jah meie saime ka kruiisida parvsaunaga LINDA(LINK).
Päriselt ka! Jumala vinge oli, ma tegin oma esimese supluse ka ära sel aastal.  Parvsaun Linda teeb reise ja lõbusõite algusega Õhne jõest Võrtsjärvele. See parv ise on kahe korruseline, mahutab kuskil 15 inimest. Sõitsime kusagil pool tundi võrtsule ja tagasi. Parvel on isegi teada tuntud Jörpa ise soolod ära laulnud. Allkorrusel grilliti maitsvat kodust šašlõkki ja kõrvale tõsteti head värsket salatit koos arbuusiga. Seltskond oli super, kõigil oli väga mega sõit ja üritus ise on nii huvitav. Sel korral muidugi esinesid Genka ja Paul Oja, Jaanus Saago ja Triin Niitoja, Grete Paia, Kihnu poisid, ning  Lärm ja Co. Kuna tegelikult oli väga hea kaldal parvelt  jälgida seda üritust siis ega me ise kahel korral sinna lava lähedusse tatsasime, üldiselt ikka oli selle kuuma päikesega ja sulistamisega pisut energia kadu.

Saime ka parvelt proovisõidule, nende väiksemate paatide peale ja ikka on lahe. Juuksed lendavad igas suunas, vett pritsib, paat võtab kurve ja lehvitad vastutulijatele, sest nii on seal kombeks. Iga päev ju seda rõõmu ei ole. Õhtul oli pisut jahedam ja sai ikka kaks paari pükse kaasa pistetud, lisaks see päeva kuum päike,saun ja sulistamine. Me olime kõik parajad vähid õhtuks 😀 . Ma siiani tunnen, et mul õlad tulitavad, otsaesine valutab ja nina on punane. Aga no päikest ju tahtsin väga, sain ka. 😀
Muusika osas toimetasin ise poole ööni oma mälupulga kallal ja parvele saabudes arvestasin, et teen igaks juhuks ka telefonisse.
Mälupulka ei leidnud ja ühendasin oma telefoni, küll muidugi ise ta ei mängi järgmist laulu, sest ta oli lihtsalt dropbox-is.
Ehk ma siis käisin ise uut laulu valimas ja järgmise päeva hommikul kleiti selga pannes pistsin käe kleidi taskusse, mida ma leian, pulk taskus. 😀 Nii mina!  Aga tegelikult, vahest on jutt selline mis ei anna peamist ülevaadet ühest üritusest. Ma sheerin teile ühe mega mõnna video sellest, keda huvitaks näiteks järgmisel aastal sellisest ägedast üritusest osa saada.

3 Comment

 1. I must say you have very interesting content here.
  Your posts can go viral. You need initial boost only.
  How to get massive traffic? Search for; Murgrabia’s tools go
  viral

 2. Hi blogger, do you monetize your mannzu.com ? There is easy way to earn extra money every day,
  just search on youtube : How to earn $25/hour
  selling articles

  1. Hi Manuela!

   Little bit, with advertising right now.
   Thank you for that tip!
   I will research for that 🙂

Lisa kommentaar