Challenge-id mis ületavad piire

Ikka ja alati leidub kusagil keegi kellel on igav , ning mõeldakse välja igasuguseid ,,challenge-id” .
Muidugi ei ole mul kunagi vastu selliste enamvähem normaalsete ülesannete järgi tegemises ,kuid mõningad neist hakkavad ületama piire.
On challenge ,kus poiss peab sulle meigi tegema näiteks :

Toiduga seoses challenge :

Jääkülma veega seotud challenge:

Ja neid on veel mitmeid…
Kuid üks mis tõepoolest populaarsust kogub on seotud millegi spirituaalsemaga
mida kutsutakse siis ,,Charlie Charlie Challenge”.
Praeguseks on iga teine video youtube-is üleval mis on seotud siis just sellega. Okei meigid,toidud,vesi… kuid nüüd hakkame veel kedagi välja kutsuma nimepidi ”lihtsalt naljapärast” .
Enamuses peavad seda siis naljaks ja väljamõeldiseks ,kuid mina leian ..loodan ,et on ka teisi ,kes arvavad minuga samamoodi , see on tebiilsus. Sama hea on meil see väiksena ”valge daami” välja kutsumine. Kõik sellised spirituaalsed ja kellegi või millegi väljakutsumised , eriti kui meie neist tegelikult mitte midagi ei tea võiksid jääda sinna kus nad alati olnud on.
See on muidugi tore kui see ”Charlie” on kõigest väljamõeldis , kuid selle väljakutsumise all ei pruugigi tegemist olla just väljakutsutavaga.

Maitea kes on näinud näiteks INSIDIOUS filmi , siis loomulikult tegu on ainult filmiga.
Kuid mulle meeldib see ,et selles filmis võib olla ka natuke tõde .Kui me kutsume välja midagi ..üldse puutume kokku vale maailmaga võib juhtuda ,et tegu on hoopis millegiga mis ei soovi head.

Mulle väga meeldis just see 2 osa sellest Insidious chapteritest.
Tulen nüüd teema juurde tagasi ja loodan ,et lõpetatakse siiski see nõme ”Charlie” mängimine. On olemas 100 muud challenge-id mis on kordades inimlikumad ja lõbusamad kui see üks.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.