Kas te lähete EBA-le või pulmi pidama? | Marleen


Blogiauhindade galaks valmistusime meie nii nagu oleksid õige pea pulmad ukselävel 😀 . – Sõbranna sõnad!
Kuidas me üldse punase värvi valisime, sai alguse minu ”jõulukleidist”! Ma tegelikult noh soetasingi selle 2016 aasta jõuludeks ja käisin ka korraks ainult emal külas ja rohkem keegi seda kleiti näinud ei olnudki. Hiljem jäi ta kappi ootele, kuniks tegelikult palusin endale Türgist punast rahakotti tuua, SAIN. Lisaks veel sellise peo cluch-i kärtspunase ja siis käis nagu peast läbi, et ah lähme ikka ja mul on punased kingad kapis juba 2015 aastast. Ütleme siis otse, et ma ei pidanud muret tundma, et peaksin hakkama nüüd kleiti poodidesse otsima minema. Endal kostüümiga jokk, oli vaja mõelda, et kuidas  juuksed,meigi ja küüned korda saada.

Ise iluteenindusvaldkonnas jah kurdan, et mõni jääb nii viimasele minutile ja see on ju teile endale raske. A mis ma ise tegin? 😀
Juuksuri pärast ma muret ei tundnud, sest hea on kui on endal sõbranna juuksur. Okei, aega oli ikka vaja uurida.
Lisaks kõigele teab ta täpselt mis möginaid me minu peal katsetanud oleme ja, et mulle see hall pea nagu valatud on.
Mulle meeldib, et ma saan juuksed mõnusasti korda ja nad on nii pehmed, nagu ”uued juuksed”,  peale seda käiku.
Aga NAINE, kui sa liigud samuti Viljandisse olles hädas juustega või juba eladki siin ja tead, et päris posu on iluteenindajad aga väga keeruline on leida seda õiget siis tea, et juuksur Liisu ootab teid enda juurde külla ja ausõna teeb teid inimeseks. Minu tegi!

Piilu Liisu tegemisi facebookist – JUUKSUR LIISU

 

Järgmised kaks aega ei olnud kohe kuidagi lihtne valik. Küünetehnikute juurde pääsemine on tõsine müsteerium ja oma tehniku juurde ei pääsenudki.  Ma sain suhteliselt napilt kuhugi oma aja vahele sätitud ja käisin Ctella Ilutoas, küünetehnik Gertu käe all.

Võib öelda küll, et jäin rahule. Rahule on isegi loll sõna öelda, MULLE VÄGA MEELDIS JA SIIANI MEELDIB!

Juustega jokk, küüntega ka asjad paigas, hakkasin mõtlema mina siis, et issand kleit on mul selline pool õlgadeni ja kui ma sukad jalga viskan siis jalad on tumedad pruunid, õlad kohatult valged. Eiei!

Mina mehele:,,Musi kuule, tead selline lugu on, et mul oleks jumet vaja vist. Noh tähendab isepruunistavat kreemi vist.

Mees vaatas mind küll sellise näoga, et ma läheks pigem nagu kulturistide võistlustele, mitte galale.

Mees:,, Noh.. jah, kui on vaja siis on vaja.”

Kokkulepped tehtud, uurisin netist isepruunistavaid kreeme ja olin küünetehnikuga juba paar sõna vahetanud sellest isepruunistavast kreemist. Lisas samuti, et sellisele üritusele minnes äkki ikka teed spray päevituse omale. Noh kindel, et oled ühtlasemalt pruun ja pärast nühid end enne galat viimasel päeval lolliks, eriti kui veel laiguliseks ka tõmbud 😀 .
Aega mul tegelikult mingiks spray päevituseks üldse ei olnud, ausalt. Ma keerasin ise endal tööpäevad viimse vindiga 22.00-lõpuni välja, hommiku kella 9.00-ist ja kuhu siis mahtus see söömine, ning muidu kogu muu tegevus. No ei tea.
Jäi see nagu soiku, otsisin endale ripsmetehnikut. Ise käin tegelikult Tallinnas Kai juures. No enam parimat tehnikut maa peal ei ole, ma lihtsalt olen nii rahul temaga. Miks ma aga jälle otsima hakkasin, eks ikka seetõttu, et parimatel on aegadega kitsas ja nii oli ka tal. Läbi kuulutamise siis tegelikult pakuti välja tehnikuid kes nii Tartus, kui Viljandis toimetavad. Viljandis ma kahjuks ei saa olla kõigiga rahul ja seetõttu valisin Tartu. Seal ootas mind koolitajast ripsmetehnik, kes siis kuulas mu ilusti ära ja tegi ka minu vahelduseks kauniks.

Meikarit otsisin ka hirmus hullusti, sest jällegi kellel lõpetamised ja muidu pulmad. Ütleme siis nii, et ma läbi Facebooki leidsin Viljandist Mari Mõndresku   , tõesti pildid on silmapaistvalt kaunid. Kuna soovisin ka mitte väga tagasihoidlikku meiki, sest GIRL see on ikkagi gala! 😀  Põdesin ehk rohkem enda kulmude pärast, üks kõrgemal kui teine ja endalgi teen vaevaga neid.
Ütles mulle, et muretsema ei pea ja kulmud teeb ikka. Pärast galat ma tõesti soovisin, et need kulmud võiksidki jääda. 😀 Üldse kogu see meik tegi minust ,kui metslasest inimese ja kui juba mees ütleb: ,,WOW!”   On siis enam midagi lisada. Ma olen kindel juba, et kui peaksin tahtma jälle printsess olla siis kindlasti lähen.

Lisan teile siia ka salongi facebooki :

Mehega oli nii palju huumorit, et temaga hakkasime otsima viimsel minutil riietust. Muidugi enne meiki paar päevakest külastasime joostes Tartut ja ma lihtsalt hüppasin sinna telki sisse ja kukkusime siis spray-tama mõnuga. Ma sain päris korralikult keerata nii ühes kui teises suunas ja no seda isepruunistavat sain ma paraja kihi peale. Ise olen nii hele, et ma arvasin juba eos ette, et mingi neeger siit välja astub. Esimese kihi peale laskmist palus mul peeglist vaadata ja ohh jaa, oli siis juba päris pruun aga täitsa siuke normaalne pruun. Ütles juurde, et see õhtuga siis läheb tumedamaks. Mõtlesin enda ette, et ahh… siia sinna natuke, pole ju hullu. Käisime mehele jalanõusid vaatamas ja mitte kusagil punaseid kingi pole. Ma juba tahtsin lootust kaotada ja ütlesin, et siis on korras. Me ei klapi ju siis kuidagi toonidega. Okei ühed tennised olid punased ilma paelteta. Aga päriselt? Tennised? Lõpuks siis kui juba tiiruga teiselt poolt lõunakeskust tagasi jalutasime tuli neid jalanõu poode kohe iga nurga peal vastu ja seal need punased kingad olid. SHU kingapood ja oh imet allahindlus viimastele numbritele! Ainus soov oli veel, et need mehele jalga mahuksid ja ma säran õnnest. Mees pistis päris vaevaliselt jalga, ütlesin juba, et :,,Ära ütle.. ongi väiksed?
Vaatas otsa ja ütles, et nii vaevaliselt panebki ta kõiki siukseid riidest jalanõusid jalga. Jalga nad mahtusid ja ostetud ka said.
Mind ootas Viljandis klient ja põrutasime siis tagasi kodu suunas. Lõpetasin ka siis äkki 22.00 midagi ja mees muud kui muigab.
Ma olin ise päris tusane ja väsinud juba selleks ajaks, küsin ka tõsiselt:,,Mida?
Mees:,, Pagulane 😀 !

Lähen siis peegli ette ja tohhoh, nüüd ma saan aru miks see klient nii kummaliselt vaatas :D.  Ma olingi nagu otse Türgi päikse alt tulnud ja siis noh nalja oli parajalt minu üle päris mõned päevad. Mees ütles, et noh galal oled siis parajalt jumekas.
Sisimas mõtlesin, et no jama küll kui see tumedusaste on 😀 . Enne galat käisin pesus ja siis oli 4x heledam, jalutan siis mehe juurde ja ütlen, et :,, Tead.., mul on nüüd ikka sukapükse vaja, polegi enam neeger.”
Mees muidugi muigas ja ütles:,, No ma arvasingi, et sa olid lihtsalt sitane 😀 .”

Ma muidugi tänasin kauni komplimendi üle ja vastasin:,, Noh oleks võinud vist jäädagi :D, gala jaoks ju tehtud saigi!”

Muidugi, ega veel viimseks päevaks ei olnud sellega kõik asjad paigas. Viimasel päeval tormas mees Denim Dream-i, et soetada omale teine triiksärk ja püksid. Jumala õnn, et olid ja veel selline tumedam punane pluus. Lõpuks kodus riidesse pandud saime siis tundsime küll end uhketena. See jooksmine ja vaev Tartu-Viljandi vahet ja aegade leidmine oli paras hullus.

 

Ja siit ka siis see minu eelmise postituse arvamus, et:,, Aa katkistes sukkades  ja püksata võis ka tulla?

Ja nüüd küsige veel minult, peale 5x edasi- tagasi sõitu Tartusse, et miks me pulmi pole teinud.
Ma ei taha teada, kuidas see veel välja kujuneks, kui meie jaoks oli see EBA gala nagu kõrgklassi üritus.

Lisan teile siia pildi missugune neeger ma olin 😀


JA VEEL LISAKS, et jumal suur aitäh Mari-Leenule. Tänu talle blond sai oma isikliku lehe!
Hiljem saan seletada, miks kadus nii mõni, kui teine asi ja oma hüüdnimest.

Ja see on blog.tr.ee jaoks
JYWQWCTE

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.