Hei hopsti! Räägin natuke, sest muidu te arvate et kadusin kuskile ära.

Palju on tehtud ja otsustatud tuleb nüüd ainult kuidagi need sõnad ritta laduda ja pisut endast märku anda. Ma olen olnud tasa siin, sest vahepealne lõi kõik peapeale. Praeguseks vaikselt kõik stabiliseerub ja mina harjun olukorraga, et meil on uus elukoht ja uued väljakutsed.
Kindlasti kõik tahaksid väga näha milline see uus koduke siis on ja kas mulle meeldib.
Pilte ma siia ei lisa, sest olgem ausad elutoa nurgas valitseb täielik tohuvapohu.  Asjad mis vajaksid esikukappi aga mida pole. Saime kenasti sisse elatud ja isegi teleka seina kinnitatud, loobutud ka Starmani-st, sest seda siia korterisse ei ole võimalik tuua ja oleme tagasi Elionis.
Vanaema tegi meile ka hinnalise kingituse, mis varsti omniva autoga meile loodetavasti juba homme ukse taha saabub. Tänaseks olen ametlikult siis ripsmetehniku paberitega ja paigaldan klassikalisi ripsmepikendusi. Hetkel tunnen end üsna kindlalt, kuid tean juba kui palju on igalpool sellist säärast negatiivsust sinusse ja missuguseid muid erinevaid etteheiteid igast nurgast võib välja hüpata.
Aga see on elu eksole. 🙂
Tundub ka, et tänaseks on mind murdnud mingi kahtlane enesetunne. Pea on pisut paks ja käisin rutakalt apteegis endale teed ostmas. Loodan siiski mitte haigestuda, kuigi on teada et see on hetkel väga leviv ja trügib kohe kõigi sisse, nagu pahandus mis ei taha ära minna.
Millest ma veel räägiksin, praegu on ainsad suuremad uudised kolimine ja ripsmetehnikuks saamine.
Või kui siis sellest, et ma suutsin salongi hommikul undama ajada ja süda puperdas selle peale. Jooksin suures hirmus uksest välja ja juba tuli üks vanem meesterahvas mulle appi. Lohutuseks sain teada, et minul ei ole see ainsana juhtunud. 😀
Või seda, et tegin ühe blogija ripsmed teist korda kauniks, kes esimesel korral minu juurde modelliks tuli ja hästi super tore on näha, ning tutvuda ka teistega. Sigrid Roosimägi – kes samuti blogib hoogsasti ja kirjutab kõigest huvitavast! 🙂 Minge siis piiluma!

Aga praeguseks siis jätan teid ootama järgmist postitust, kus ma oskan teile rohkem rääkida, öelda või näidata.

Kes aga satub Viljandisse siis on täitsa tore võimalus tulla minu juurde ripsmeid paigaldama või värvima ka kulme Südalinna ilusalongi (Turu 8).
Ootan teid suurima heameelega! 🙂

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.