Elu ilma internetita, ehk kuidas ma kodus kõik toimetused tehtud sain

 

Tahate teada missugune on elu ilma internetita? Tõmmake juhe seinast ja tunniajaga on kodus rohkem toimetusi kui netiga. 😀  Meie kodus nii juhtuski, ainult et, neti kaotas meie kodus ära Prints ise.
Tagasi aga seda nii lihtsalt ei saanudki, sest tuli välja Telia poolt, et meil on üldse vaja ümber vahetada ja vana enam ei sobivatki. Isegi uuesti teenuse tellimist läbi ei laskvat, sest neil uued kastid. Hea küll!

Ega siis midagi, tuli hakata koduseid toimetusi tegema. Nimelt oli pesukorv tühjaks teha – ma näen hullu vaeva sellega.
Korteris asjade kuivatamine on nagu svammi sees istumine. Riided kuivavad meeletult kaua ja lisaks on põrandad, tekid ja padjad niisked. Pühapäeval külastasid meid ootamatult minu vanaema ja vanaisa, kes suure plaaditäie õunakooki küpsetasid ja tervelt 3 kilo õunu kotiga veel lisaks andsid. Mõtlesin pikalt, et mida õuntest teha ja ausalt moosi polnud ma veel ise teinud. Võtsin 2 kilo õunu moosi tarbeks ja täna hommikul valmistasin pannkooke, et saaks järgi proovida seda ise tehtud kraami. Tõesti ime hea oli, mitte hapu vaid selline paras ja noh hea!

Kui need Telia mehed saabusid siis mõtlesin, et nonii tulevad lihtsalt vahetavad selle kasti ära sealt ja ongi asi ants.
Oh ei…, läks ära puurimiseks ja tuli hoopis JUURDE 2 kasti. Mees kodu saabus siis küsis, et noh vahetati see kast ära seal teleka juures? 😀 Täpselt minu moodi mõtlemisega! Ütlesin siis otse, et looda sa! 😀

Aga no õnne olen küll täis jah, et sellega sai ühele poole ja laupäevast-neljapäevani ilma internetita on tõeline katsumus olla. Muidugi lisan siia juurde selle, et õnneks telekat me siiski saime vaadata, lihtsalt internetti polnud.

Kui oluline on sulle interneti olemasolu?

Mis on sinu selle sügise lemmikud saated teleris?

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.