Jõulud – Vimkaga kink

Detsember on olnud minu jaoks vist elu kõige kiirem aeg, jookse sinna jookse tänna. Isegi jõulud oli kuidagi siuh ühte kohta ja siuh teise, ilmselt sellepärast olengi praeguseks maha niidetud oma tervise poolt, sest muidu on ju pidev kiirus.

Meie kinkisime lapsele roboti mis pidi ütlema sõnu järgi ja taaruma mööda tuba ringi. Jõuluvanalt sai ta taas uue tahvelarvuti millesse on ta nii süvenenud, et siiani mängib seal mänge ja istub youtube-is. Lisaks veel sai ta auto mis pidavat sõitma käekella laadse puldiga mööda tube ringi, kuid mingil põhjusel on see meil koguaeg laadimas, kuna tal saab praktiliselt 3 minutiga aku tühjaks. Mina sain jõuludeks ühe hea pudeli Vana Tallinnat, mis kulub just vana-aasta ära saatmiseks mulle vägagi ära, ehk isegi tervise parandamiseks. 😀 Karp ferreerosid, vaid 2 kommi oleme sealt ära pugistanud, ei raatsi rohkem. 😀 Ja loomulikult üks ülihea ja vajalik matka või campingu lamp. LOVE IT!
Ema ei suutnud kaua varjata ja andis kingid varem kätte, milleks oli üks väga kena Michael Kors-i jope ja Guess-i rahakott. Mõlemad on täielikult kasutuses ja lemmikuks saanud. Mees sai omale hommikumantli, mida me planeerisime temaga poest osta pea aasta aega aga alati poes olles tekib see kriipiv tunne, et on seda just praegu vaja. Koos saime me vimkaga kingiks labida.

Ma ei teagi kuidas seda detsembrit paremini kirjeldada, see on kohati olnud hullumeelne, muutusterohke aasta seoses ka natuke 2018 aasta tulekuga on detsember teatud määral sättinudki punkti siia aastasse.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.