KOHVI JUTT

Vahepeal on palju muutunud, seoses sellega, et olen nüüdseks oma aja peremees.
Ma ei ole üle pika aja osanud tegelikult hinnata aega ja selle väärtust, et tegelikult kogu see ümbruskond pidevalt kiirustab kellegi või millegi järel ja kunagi ei ole aega. Tuleb leida see kuldne kesktee ja lihtsalt anda endale võimalus teha midagi mis on sulle meelejärele, ning seda mida paremini oskad ja suudad. Blogijate lugusid sirvides on kõik omale pesad pununud ja räägitakse beebidest, kärudest, magamistubadest ja mänguasjadest. Vahelduseks lugeda neid blogisid kus haaratakse tass kohvi ja aeg maha jutt on nauditavam. Mitte asi pole selles, et ma kuidagi neid kadestaksin, vastupidi, sest teades ennast 5-aastase poisikluti emana ja kõige selle lasteaia melu ümber keerlevat tormi ma mõistan miks on kuldne vaikus teinekord kuld.
Minust on saanud vahepeal tõsine korraarmastaja, ma mitte ainult ei tiiruta põrandamopiga ringi 2x nädalas, vaid ma tahaksin teha seda iga päev ja eile õhtul läikima löödud peeglid hommikul uuesti üle tõmmata. Kuna nüüdseks muidugi on kodu pisut nagu näituseobjekt siis eks see ka surub peale, kuid rohkem on see aeg mis mulle selle võimaluse annab. Ma viitsin võtta ette tegevusi mille ma lükkasin muidu niisama homse varna.
Talv on sellel aastal päris ruttu saabunud ja poed on paksult jõulukraami täis. Ma pean tunnistama, et ma ei ole eriline talve inimene. Kord on külm, tuisk, auto ei püsi teel ja jalgsi 5 minuti asemel 15.
Mulle ei meeldi paksult riidesse ajamine ja tuppa veelombi tekitada. See jõulusära mis on ees on nii üürike ja korraks tore. Lõpuks need iga aasta samad filmid, toit ja traditsioon ei ole enam see.
Jah mulle ei meeldi ka väga kuumad suved, kuid ma naudin merd, päikest ja liiva. Seda ei saa pahaks panna, sest me oleme kõik erinevad.
Tegin ka mõningad tellimused ja üks neist on õhuniisutaja. Ripsmetehniku õnnistuseks ja liimi säilivuseks on see parim, kuna tellimus on tehtud aliexpressist siis täiesti huvipärast loodan juba mis see endast kujutab.
Nädalavahetusel käisime ka põlvas ja issi tegi lapsega mitmeid kelgutiire õues küll ümber maja ja kaugete garaažide vahel, kus väiksed mäed läheduses. Nad olid nagu 2 karu,  kes mõmisedes külmale vastu võitlesid. Vanaema sai selgeks kuidas ta tegelikult ka saab oma lemmik seriaali näha ilma, et ta peaks olema igal õhtul kell 18.00 teleka taga. Vestlesime muidu maast ja ilmast, ning kahmasime talvevarusid koduteele kaasa.
Seoses külma tulekuga on kindlasti kodus kõigil omad lemmik joogid või toidud mida vaikuses nosida. Meie pere lemmik on traditsiooniline kuum kakao, see kord ilma vahukommideta. 😀
Lisaks kõigele tegime koos lapsega meile kodu külmkapile kalendri. Kalendris on kirjas teatud reeglid, näiteks esmaspäeval multikapäev. Hea käitumise korral naerumärk ja eesmärkide nimel auhind.  Tekitame motivatsiooni olla püüdlikumad ja ehk ka pisut järeleandlikumad.
Nädalavahetused saavad olema sisukad ja tegusamad.

🙂

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.