Kreisi Värk

Kuidas teile minu uus lehekülg meeldib?

Iseendal küll veel vajab harjumist, sest noh Blogger ja WordPress on mulle kui siga ja kägu. Bloggeris näis asi palju lihtsam olevat, et natuke koode kohendada ja loksus kõik paika. Siin on nagu kõike ja pusimist ikka parasjagu on. It mutt ma ei ole ka ja siis kui mõni teeb minutite või tundide jooksul midagi oma lehega ära, siis mina no oeh, ma tegin pool ööd midagi mida ma ise ka aru ei saanud ja lõpuks selgus, et ma tegin täitsa tühja tööd. Ma oma aruga ehitasin blogi lehte ülesse ja siis kui lõpuks järgneval päeval see domeeni leht avatud sai siis nagu vaatasid, kuidas ühes kohas on blogi ja teises kohas on blogi 😀 . See oli nii kreisi värk, et ma lihtsalt olin peast ka hall lõppkokkuvõttes.

Seoses tegelikult blogi lehe kolimisega siia ei jätnud ma enam ,, Šhhh…Ma räägin”, pealkirja.
Noh aus olla siis see eelmine pealkiri oli seotud minu isiksusega. Väiksest saadik olen olnud selline kärsitu ja kannatamatu, et tahaks nii õudsalt rääkida ja vahele segada 😀 . Sealt tuli välja siis see blogi pealkiri.
Isiksusest küll jah see aga ma tahtsin midagi mis oleksingi mina. Mitte see Marleen keda kõik tuttavad teavad ,vaid see päris mina. Mannuks on mind hüütud juba lapsepõlves ja see on selline ”oma pere hüüdlus”. Ja hüüdnimedega on huvitav ka see meie pere kooslus, et mina olen Mannu (Marleen) , laps on mul Dannu (Daniel) ja naljaga pooleks kohe kõrvutati vanaema koer Donna sinna lõppu. Väikse õe hüüdnimi on Mellu (Melany) ja noh paljud tihti ehk ei võta seda hüüdnime omaks, mis on täiesti okei.

Lisaks selle hüüdnimega on olnud mälestusi, et sõbranna ütles mulle:,, Kutsu mind väikseks Müü-ks” – Muumioru lugudest. 😀
Mina olin siis väike Mannu ja tema oli väike Müü. Pealkirjale mõeldes, väike ma enam ei ole ja Teie kõlas kuidagi naljakalt. Aga vot see Meie Mannu oli nii omane. Midagi tegin valesti või jäin kuidagi millegagi meelde siis öeldi kohe:,, Noh, ei tea siis või? See on see meie Mannu.”

Ja ometi nimi mis on nii omane, mõtlesin ma pea 2 päeva blogile pealkirja. Eks ma olen ka jube keeruline inimene ja no muidugi lisaks ju jäärapea ka.

Pealegi olla mina ise on palju lihtsam, ning nii ametlikul blogilehel muutubki kõik nii minu moodi.
Naljakas, nagu enne ei oleks ma kirjutanud ja olnud mina. Vastupidi, loomulikult olin.. ,lihtsalt siis polnud oma nimega lehte. 😀
Haa, naiste kiiksud!

Lisan ühest vahvast junsust ka pildi teile, kuna kirjutan 1.37 öösel seda siin rahulikult.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.