Kuidas saada kähku pruuniks teiseks juuliks?

NB! Esiteks räägin ma tootest täna, mis on isepruunistuv.
Teiseks räägin ma juurde, et tegu ei ole saadetud tasuta tootega.

Ostsin selle täiesti oma raha eest päris ammu aega tagasi, võiks öelda.

Kolmandaks, kui sind ei huvita kreemid ja veel enam isepruunistuv kraam siis võid hoopis süüa kommi ja olla õnnelik.

Ma ei ole õnneseen ja päiksel seal kõrgel taevas on minust täiesti kama, olgu või 40 kraadi, jumet ta minule külge ei anna.

Õnneks aga on tooteid mis päästavad mu nahka plussina siis päikese käes kõrbemise eest, sünnimärkide tekke ja liigse punetuse, ning allergia eest. AITÄH!

Eelmine aasta ostsin esimest korda endale koju säärase toote, nagu ST.MORIZ isepruunistuva losjooni.(LINK)

Kui olin noorem siis proovisin ka kasutada üht isepruunistavat kreemi ja siis ei olnud neid häid kindaid või ühtustuvaid tooteid. See mida tol ajal kasutasin oli selline sprei laadne pihustav isepruunistav toode. Lasin õel isegi teha, et jumala eest ei jääks laiguline ja järgmine päev ehmatav. Esimene ja viimane kord mu elus, mäletan ma tõusin voodist püsti järgmisel päeval, läksin wc-sse ja ma olin täiesti šhokis.  😀  Mul olid valged ja tumedad randid põlvedel ja see pagana päevitus ei tulnud nahalt maha ka pärast mitu tundi svammiga dušši all hõõrumist. Ma olin no nii hädas, et ma lubasin iseendale mitte kunagi enam kasutada sellist jama.

Vot ja siin ma olen uue ringiga, vanemana, tagasi seal ”mitte kunagi…” faasis. Ära ütle iial, ei iial! 😀

Nii ma siis eelmisel aastal juba proovisin ST.MORIZ toodet küll heledamat, et tuleks selline loomulikum jume ja ütlen ausalt, et see jäi väga ilus. Mitte keegi ei osanud arvatagi, et ma kasutasin isepruunistavat kreemi, seda peeti kergeks päevituseks.
Ma jäin rahule ja mind ei häiri ka see lõhn üks põrn.

Nüüd lisasin ma aga funki juurde, sest ma tahan sellist tumedamat päevitust, mis jätaks mulje, et oled just nagu välismaa päikse alt tulnud. (Käisin kunagi türgis ka muide, selle lootusega, et saada pruuniks. Ma võtsin teistega koos päikest hommikust õhtuni, ma läksin punaseks, aa tähendab mu nina läks punaseks. Siis ma koorusin, jaa siis ma sain päiksepiste. Tagasi eesti jõudes ma olin sama valge nagu minnes, ning isegi mehe jume oli kordades tumedam, eestis polnud veel suvegi tollal.)

Vot nii lootusetu juhtum olen ma 😀

Natuke ehmatas mind esialgu ära see tume kreemjas möks mis sealt seest vastu vaatas, veel enam kui kindale kandsin.
Muus osas mulle meeldis see, et võrreldes heleda kreemiga, (mis on määrides läbipaistev) ei olnud seda keeruline nahale kanda. Olles selline lumivalguke on kohe märgata, et kus on kreemi kantud. Läbipaistvaga võis jääda mõni koht tumedam. Lisaks mulle tundus see tumedam Morriz pisut kuivem olevat, et seda kandes ta kuivas väga ruttu, sain rahulikult istuda ja riidesse panna. Heledamaga vastupidi, et ma tundsin end just kui väga kreemisena, ning tol ajal ma kasutasin ka veel puhurit, et saaks lõpuks maha istuda. 😀

Kuna losjooni peale kandmisel tuleb ka aega maha võtta, et see saaks mõjuda. Mõju aeg on muideks üsna pikk.
Kena 4-6 tunnikest. Hiljem siis leige vee all loputada ja siis peaks olema see õige lõpptulemus.

Ja igal asjal on ka väike pahupool. Nimelt on kohti mis võtavad seda kreemi väga hästi peale ja on kohti mis ei pruugi olla nii vastuvõtlikud. Mure on pigem küünarnukid, põlved, varbad, käed, armid jne.
Loomulikult on nende lehel ka kreeme, mis ongi ekstra mõeldud kasutamiseks enne isepruunistava kreemi peale kandmist.
Kuid minul seisab kodus kapil üks imehea kreem, mis lõhnabki nagu cheesecake 😀
Oluline on ka see, et kreemis ei ole sees õli. Just selles Possibility kreemis ei ole õlist grammigi juttu, kohati on seda ka tunda, sest näiteks talvel ma seda võisin küll panna, aga ta ei päästnud kuiva nahka. Küll aga niisutas ja lõhnas kenasti.

 

 

Mida tuleb veel silmas pidada on see, et kui sa koorid oma keha siis ära tee seda samal päeval.
Ma ei oska seda täpselt lahti seletada, kuid väidetavalt ei jäävat see kreem nii kaunis nahal.

See jume minu nahal on hetkel selline.

Praktiliselt kohe peale kandmist.

Ja mõjuaeg oli minul kella 21.00-ni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja jume peale pesu :


Lõppkokkuvõttes ma tahan öelda seda, et jume näeb välja selline naturaalne. Nagu just äsja päevitamast ja ei ole kuidagi feik.
Mina soovitan küll! Loomulikult esmakordsel kasutusel proovida MEDIUM varianti, ning siis hiljem DARK, kui tundub, et ei ole siiski see tumedusaste.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.