Mida teha väikese lapsega toas ,kui väljas olla ilm ei luba ?

Meie praegune suvi ei anna meile seda rõõmu alatasa päikest näha ja loomulikult ei lase ta meil kuivaks jääda. Kui meil on toas olla üks paras piin ja igavus siis mida meie väikesed kodanikud veel peale hakkavad.
Igasuguste mõtete peale ei tule meiegi ja kuna suvi on aeg kus me veedame rohkem aega koos lihtsalt olles tuleb välja mõelda erinevaid tegevusi.
  1. VÄRVIRAAMATUD – no kellele ei meeldiks võtta erinevat värvi pliiatsid ,ning kõik mustvalged raamatud värvikamaks muuta.
  2. PEITUS – Nüüd kõik lugema ja peitu! Muidugi on see meie vana hea peitusemäng mis meeldib igale lapsele ja lihtsam viis on peita ka mõni mänguasi ,ning lasta lapsel seda otsida. 
  3. LAULMINE JA TANTSIMINE – Tuju ja energia tõstmiseks on just need 2 kõige paremad lapsega ajaviitmiseks.
  4. VANAD PAPPKASTID JA KINGAKARBID – No meie ajal kui nutiseadmed veel jõus ei olnud sai ehitatud pappkastist telekas valmis ja mängitud nukuteatreid. Miks siis meie lapsed sellest rõõmust välja jätta 🙂 ?
  5. RAAMATUD – Tänapäeval on raamatud palju huvitavamad lastele , lisatud on muusikat,liikuvaid pilte ja katsumiseks käega. 
  6. MULTIKAD – Kui endal on tarvis kööki süüa meisterdama minna siis multikad on üks asendamatu lahendus mida lapsele käima panna. 
  7. MEISTERDA PUSLE – Joonistagem valmis pilt ja lõigake sellest välja huvitavaid kujundeid , nii saab seda koos kokku panna. 
  8. LAUAMÄNGUD – Miks mitte kaasata terve pere mängima , lisaks on lusti ja rõõmu rohkem.
  9. PATJADE JA TEKKIDE ONN – Kes siis väiksena pole omale tervest toast ehitada onni soovinud ja siis kõik oma mänguasjad elutuppa istuma sättinud. 
  10. PIKNIKK ELUTOAS – Mõned võileivad ja limonaad , ning midagi magusamat . Huvitavaks teeb ju see ,et tavaliselt ei istuta elutoa põrandal koos korvikesega ega peeta piknikku elutoas.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.