Mind valdab *kerge masendus?!

 

Mul on kerge suve ärasaatmis masendus. See nii rõhub peale ka igapäevaelus, lihtsalt kuhu jääb see kaua oodatud soe ja igavesti kestev suvi. Mitte, et mul sügise vastu midagi oleks aga lihtsalt see on nii minu moodi. Suvi pole ainus selline piir mis mind raamides hoiab, pigem sellised mõtted mida tahaks ellu viia päriselt võtavad mult kannatuse ära.
Sügis on ka armas aeg! Need erinevat värvi ja stiili kampsunid, lõhnaküünlad ( üks mu kiiks ), kakao/tee joomine, raamatud ( väga vähe ma neid loen aga sügis kuidagi muudab selle meeldivamaks), lemmiksarjad tulevad taas tagasi.

Miks ma nii tasa olen on ka seepärast, et praegu on minu jaoks kuidagi selline töö aeg. Tõesti mitte midagi muud kui täie pühendumusega ripsmemaailmas. Mulle meeldib toimetada tehnikuna ja see on ala mis suudab mind köita, vahest tõesti üleliia. Ehk ma isegi pinsetid kõrvale pannes jälgin teiste töid ja tegemisi, peamiselt siiski venemaa tehnikuid. Nende tase on inspiratsiooniks, iga uus pilt ripsmetest annab minule väga palju juurde. See on nagu tunne, et mul on veel paremini võimalik teha iga kord.

Täna on tõesti vaba päevake ja pühendusin hoopis iseendale. Nimelt käisin küünehoolduses ja nüüd siis istun siin diivanil ja mõtlen, et kas asi on minus aga ma ei oska kuidagi olla ilma midagi tegemata. Ehk ma tunnen, et tahaks teha kapile üks tiir peale, tuhnida välja riided mida ma ei kanna, sest neid on ja ausalt ei sobi sealt kõigist ka midagi kuhugi müüki riputada. Ma isegi ei tea mida teha nendega mis on oma aja täis saanud. Teisalt tahaks lihtsalt mingit pahna minema visata mis kusagil kappides on, teha sellist korrapärast ruumi. Ja häirib mind koridori kapp, et jalanõudel pole sellist oma karpi, neid on nii palju! Ja siis tuleb välja mingi FIT mannu, kes arvab, et ah teeks hoopis 30-minutit trenni. Ja see kogu mu posu planeeritud tegevusi võib viia mind otsustamatuse tõttu diivanile lösutama, sest ma ei tea millest alustada. 😀

 

 

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.