Põlised trennihundid või lähme hoopis kooli? Mul on üks pahe ja see on…

Eelmine nädal otsustasin end kokku võtta ja läksime esimesse proovitrenni Myfitnessisse. Kuna ma ei olnud trenni ammu teinud (viimati tegin koduseinte vahel Viljandis), tähendas see seda, et tuli võtta rahulikumalt. Läksime mehega koos ja olin mina siis jooksulindil terve 40 minutit, algul kõnd, hiljem jooks. Mees tegi oma seeriaid taga hantlite ja kõige muu atribuutika keskel. Rahvast nagu oli, kuid õnneks mitte nii hullusti, et oleks pidanud veidi ootama.

Ma tegelikult eeldasin, et seal jõusaalis on koos kõik trennihundid, noh sellised põlised 5x nädalas jõuka vennad ja pliksid.

Üllatus oli, kui vastu vaatasid tagasihoidlikult riides, täiesti tavalised naised, vanemad härrad dressides, akrobaadid- vähemalt paistsid mulle nii. Ühesõnaga ma ei näinud ühtegi mimmi, neid ära meigitud naisi trennis või isaseid, kes end peeglist jälgiks. Kõik oli täiesti tavapärane. Ma ootasin sellist pilti, sest see on ette kirjutatud just kui igalpool. Ei tasu uskuda siiski kõike mida loed, eks?

Arvasin, et järgmisel päeval valutavad küll kõik lihased, ka need mida ei tea eksisteerivat, kuid vot sulle lopsu, tunne oli päris hea! Isegi energiat oli palju rohkem.

Laupäeval aga läksime me hoopiski tutvuma printsi kooliga. Kõlab veidike naljakalt ehk, sest ma ise ju tegelikult lõpetasin põhikooli ülenurme gümnaasiumis. Küll aga aastal 2010, millest me siis ikka räägime. Aeg on teine, isegi kool on välimuselt teist nägu ja tegu. Mõnd õpetajat tunned nägupidi, kuid teised on täitsa võõrad. Isegi see oli meie jaoks uus ja huvitav, et algklassid on kokku viidud suure kooliga. Väga ilusad ruumid on!

Meenutasin enda esimest klassi. Ma olin ikka kahe pika patsi, valge pluusi ja musta seelikuga, otse loomulikult! Valged sukad, koduaia lilled käes ja ranits seljal. Nördinud nägu peas pildile jäigi. Ma ei tahtnud kooli minna, kuigi mul polnud suurt muud aimu sellest, kui ainult, et seal õpitakse ja palju. Kooli poole jalutasin koos vanaemaga. Olime esimesed, kes klassi jõudsid ja mäletan vaid, et vanaema ütles:,,Kindlasti esimesse pinki, muidu ju ei kuule ega näe mida õpetaja räägib. Esimese pingi õpilased on väga targad!”
Nii ma siis esimesse pinki istusin, akna kõrvale. Minu pinginaabriks sai lasteaia kaaslane, Triin. Olin nii õnnelik, sest kõik olid kuidagi väga võõrad, ma ei olnud eriti julge tirts tollal, võrreldes praeguse minaga.

Nüüd moodsal ajal aga pinginaabreid valida vist ei saagi. Siin klassis olid kõik üksikud pingid. Kohati ka hea, sest algklassis ei suhtuta kooli veel nii nagu peaks. See sisse elamine ongi alguse värk. Pidin teda juba pildistama, sest no ikkagi nii põnev ju! Ometi sügisel tulevad need pildid kohe kindlasti 😀 . Sellel ajal, kui meie aulas kuulasime, mida kõike siin koolilastele võimaldatakse, ning tutvusime kooli põhireeglite ja kõige muuga, õppisid meie eelkooli lapsed selgeks klassiruumis olles laulu. Nii väikese ajaga, kuid väga tublid! Esinesid aulas meile, mõlemad mehega vahelduva eduga filmisime ja lehvitasime. Nii äge on neid vaadata, eriti kui kõik see teekond veel ees on. Küsisin lapselt, et mis ta siis koolist arvab ja kas talle meeldib. Tema vastas mulle, et meeldib küll ja kas homme jälle. 😀

Lisaks olen täielikult töölainel. Nii kift! Muide aeg lendab jube kiiresti! Koguaeg on mida trükkida, ruum on mõnus hubane, seltskond on tore ja just sellised, oma masti inimesed on koos. Nii ongi kõige mõnusam!
Ma ei tea, kuidas nendel kontori inimestel on, aga see magusa söömine, vot see on tõeline pahe! Kui sellest ka lahti saaks, oleks õnne isegi suveks saledaks saada. 😀

Teine sõltuvus on kakao 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja unustasingi! Pühapäeval tegime selle aasta esimest grilli! Õde ja mees passisid rohkem grilli juures valvel, mina valmistasin tomati, kurgi ja sibula hapukoore salatit. Poes mõtlesime veel, et tahaks merevaigu ja sinihallitusjuustuga šampinjone grillida. Just-just! Siit need lisa kalorid tulevad. Aga nii mõnus ilm oli! Prints mängis õues palli oma semudega, kõrvalt majast. Kõik oli väga tšill!

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.