Rakvere Pop Yu Up Moepäev

Käisin nädalavahetusel Rakvere Põhjakeskuse Pop Yu Up Moepäeval!

Kindlasti oli ka neid kes ei saanud minna, seega räägin lähemalt mis seal oli ja mis mulle huvi pakkus.

Kohale saabudes ootasid Pop Yu Up moepäeva tüdrukud juba uste juures, et pakkuda ürituse infolipikuid.
Leidsin ülesse ka infopunkti ja seal läheduses toimetasid juba ilutegijad.
Kes sai soengu ja kes kauni meigi. Kõigepealt läksin ma pisut jalutama, et uurida mis seal lettidel on ja mida ühelt moepäevalt soetada. Hästi palju säravaid ehteid jäi mulle silma, loomulikult leidus seal näonahale,kätele ja kehale tooteid.

Juukse-ja nahahooldustooted, ning mineraalkosmeetika nimega SILK oil of morocco, mida kiidetakse väga ja nende tooted teeb tuntuks nimetus ”vedel kuld”, mis sisaldab kolm korda rohkem argaaniaõli.

Tutvustav video toodete kohta:

 

Märkasin ka Anna kudumeid ja neid ilusaid mustreid. Uurisin, et kas Anna teeb ka tellimustöid ja kinnitas, et teeb küll ja soovi korral on võimalus temaga ka ühendust saada kui kellelgi on soovi Anna-lt just omapärane kudum soetada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peale moe ei jäänud välja ka maitsev toit, üsna lähedal toidupoele asetsevatel lettidel võis märgata maapähklivõid erinevate maitsetega, huvitavaid moose, kindlasti talviseks turgutuseks mett ja suuremale magusa sõbrale ilusa pakendiga jõulukingiks ehk kommipurk. Ei jäänud välja ka soolasem variant suitsutatud vorst või liha, et just toode mida soetad oleks kõige värskem ja maitselt omapärasem kui leitavas toidupoes.

Üleval korrusel oli väga laialdane valik! Seal jäi silma erinevaid kleite ja juba eemalt oli märgata, et stiil on täiesti teine, kõik need lõiked, satsid ja värvitoonid olid omapärased. Riiete läheduses asus ka garderoob, kus sai enne ostu proovida selga.

Ka lastele leidus ägedaid riideid mis oligi just kui üks komplekt!

HAPPY KIDS  KÕIK TALVERIIETE TELLIMUSED -20% SOODSAMAD!

Lisaks erinevaid jalanõusid mida võimalusel samas kohas kombineerida kleidiga ja muuta sellest komplekt.

Erinevaid vidinaid, ehk pisut ka sellist kingiideed. Nimelt märkasin rahakassasid mis olid teistsuguse kujundiga ja taga tähendusliku tekstiga. Väikestele tüdrukutele teetasside komplekt, mis oli nii meeletult armas. Kohvitasse tähendusliku pildi või lausetega.

Toidulisandid ja vitamiinid (INFO), mis praegu on täitsa popp teema, paljud ma tean pistavad hommikupudrule maitseks juurde või teevad smuutisid.

Põhinedes rakutoitumisele, on need tooted suunatud rakkude toitmisele võtmetoitainetega. Nende toodetega, võttes need oma programmi tuumikuks ja lisades sinna juurde tooteid, millel on spetsiifilisemad eesmärgid.

 

 

 

 

 

 

Massažitoolid, millel just üks paarike mugavalt end sisse sättis ja juba nägu reetis, et sealt nad ära tulla ei tahtnud.

 

Minu üks lemmikumaid lette oli kristallidega kaetud

üleval korrusel, nende poe nimi on
Väekivi Kristallipesa ja huvitaval kombel ma pidevalt arutlesin, et nii tahaks kuhugi keldripoekesse minna uurima neid kivikesi ja leida see oma kivi. Eks see on kätte võtmise asi, et aega nüüd ju nagu on ja võiks minna aga siis tulevad mingid muud olukorrad ette ja see jääb vaid ainult ideeks. Selle leti juurde jõudes tundus nagu et vot nüüd ja praegu on see hetk kus mul on võimalus leida oma kivi.
Ja kui sinul on võimalus ise kohapeal näha ja uudistada on see veelgi parem, kui ehk netis esimese hooga tellida. Miks? Kuna päriselt on see tunne ehtsam, sa katsud neid, mõtled ja oled kindel oma valikus. Kõige olulisem osa on see, et kas kivi reageerib sinule. Mina esimese hooga jäin jälgima marmor kivi – MAGNESIIT, sest valge on üks minu lemmikumaid värve ja kui see naine teiselt poolt letti mulle selle kivi pihku pistis, mis oli algul täiesti jääkülm, ka minu käed olid jääkülmad. Kuid kivi käes hoides ta järsku läks kuumaks, ma reaalselt imestasin ja müüja ütles, et see tähendab vaid ja ainult head, ning see kivi on siis minu kivi.

Ja just üleval korrusel oli stuudio pildistamiseks, kus siis fotograaf parasjagu pildistas kahte väikest tüdrukut mitme õhupalliga.

Kes allkorrusel end kauniks sai, tuli ülesse, ning sai võimaluse lasta end ka pildistada.

Mina sain omale ilusa õhtumeigi Helena Lahi-lt kelle töid ja tegemisi leiab SIIT.
Sealsed jumestajad ja juuksurid muutsid kõigil tuju rõõmsaks, see oli tõeline moepäev!
Ja jäädvustasin oma moepäeva samuti fotograaf Erika Renel juures.

Paraku Padjaklubi tüdrukud üritusest osa võtta ei saanud teadmata põhjustel, ning loodetavasti ei olnud väiksemad fännid väga kurvad sellepärast.

 

Moekalendrit kohapeal müügis ei olnud, seega veel ei saanud käega päriselt katsuda. Küll aga on võimalus tellida see SIIT, kasutades koodi ”Mannu”, saate selle kalendri 30% soodsamalt!

Miks tellida moekalender?

MOOD + Kalender! Kalender ei ole ju kõigest kalender, kes on rohkem selline organiseerija ja märkmete tegija siis see on just neile, kes saavad kõik oma päeva-ja kuu tegemised kirja märkida. See on kalender, mis sobib seinale dekoratsiooni ja pildi asendusel. Kalender, mille pildid ei kortsu pärast järgmise kuu keeramist. Vintage stiil, mis paljudele südamelähedane on ja teatud näpunäiteid endalegi edasi annab. Moeüritused, need on seal kõik kirjas! Suured pildid (Avatuna 420 x 590 mm), mis on kõige vingem, just see püüab sinu pilgu kalendrisse. Jällegi mis on super idee, kui sinul või kellelgi on sõbranna keda huvitab mood või ilu ja just SINA tead, et tema on see kes paneks kõik ideed ja mõtted kirja. Huvituks maailmakuulsate moedisainerite tsitaatidest või lisada neid kasvõi instagrammi foto alla siis HALLOO, kingi sõbrantsile jõuludeks ja usu, talle meeldib see!

Mina soetasin omale ka nende 2016 ajakirja, sest tahtsin end rohkem kurssi viia. Ajakirja aasta ja kuu ei ole mulle oluline, sest vanasti olin ma mega kreisi ajakirjade koguja ja vahest lugesin kõiki teatud ajahetkel algusest peale.
Pealegi ei pea pidevalt nutitelefoni akut raiskama kõigele, sest mõni hetk on vaja mingit ajaviidet.

Mulle ausalt meeldis Pop Yu Up üritus, õhtujuhid ( Kelly Saatmann ja Anti-Holger Mutik ) olid hästi toredad ja kuna nad käisid kõik need letid läbi siis kes näiteks veel ei teadnud mis üleval korrusel olla võib, sai just läbi nende infot toodete kohta, mida näiteks otsisid.
Lisaks uudsete meigi toodete proovimine ja sprey jumestus, mida näidati ka laval.

Kellele pakkus POP Yu Up väga huvi siis rohkem tegevusi leiab nii SIIT kui SIIT !

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.