See laps on nüüd kodutu ja autotu!

Uhh… kust me siis nüüd alustamegi? Eks ikka otsast.
Ütleme nii, et mul pole aega olnud millekskiÜldiselt mulle ei meeldi neid telefone NOTES-i värke teha, ülimalt tüütu. Ütleme nii et varsti oleme kodutud. Kuna kõik plaanid on jõus ja kindel siht on hetkel Viljandi kolimine, ei saa enam vältida seda üüratut pakkimist. Ausalt ma ise mõtlen endamisi, meil pole ju tegelikult miskit sellist kraami mis nüüd nii hirmus ära ei mahuks meie väiksesse autosse. Meie kaks sellist elektroonikaga seotud tarbeeset on pesumasin ja telekas. Kõik ülejäänud kraam näis selline, et mis see mõni kleit autosse ära mahutada on siis.
No nüüd siis oleme ühe auto täie kraami Viljandisse ära sõidutanud. Praeguseks saime osa stuffi mahutatud mehe ema kõrval seisvasse korterisse mis on hetkel panipaiga eest. Kuniks me siis ise oma pesa leiame, millega hetkel pisut aega läheb. Praktiliselt ühe käiguga sai viidud ära kõik mehe eluks vajalikud riided ja muud vahendid. Korter on üsna pahupidi ja hetkel on seal segasumma suvila tüüpi seis. Viisingi poja Põlvasse, sest mul jõudis kätte ripsmepaigaldus koolitus . Nii põnev nii põnev!! Ja siis hakkab see vahepealne seiklemine pihta, Tallinn-Viljandi-Tartu-Põlva. Hetkel ma suht leinan oma üürikorterit, olgugi et pole päris oma. 2- aastat ta justkui oli ikkagi sinule kodu eest. Kurb on , loodan et mu skeptiline pooleke annab alla ja muutub positiivseks. Ju siis minu 2016 aasta pöörab uue lehekülje ja igal sammul on mingi positiivne põhjus. Kuigi ma keeran selja Tallinnale mis on hetkel nii südamelähedane ei jäta ma kunagi magama plaani, et sinna suure sammuga tagasi astuda. Vähemalt praegu ma mõtlen nii. Koolitusest rääkides siis ma olen väga rahul! Koolituse leidsin ma läbi oma ripsmetehniku ja tema õpetlike soovituste järgi. Kes tunneb pisut rohkem huvi millisest firmast ma räägin siis lisan siia ka lingi: GLAMLASHES .

Koolitus algas kell 10.00 ja lõpetasime kusagil 16.00-i paiku. Ripsmete paigaldusega läks meil kusagil 4h ja koolitaja ise oli väga super! Kingituseks sain endale stardipaketi, milles on olemas kõik millega teha algust iseseisvalt. Paari nädala möödudes nii umbes 2-3 nädala pärast teeme läbi hoolduse ja paigaldame ripsmele pärli, ning lõpetuseks saan ma siis kauni sertifikaadi, mille saan siis uhkelt pildiraami pista.

Kõige selle keskel eile Tallinn-Viljandi-Tartu ringi tehes näis kõik nii kenasti minevat ja mul oli super hea meel selle koolituse pärast. Pärast Viljandit sõitsime Tartusse ja kell oli üpriski hiline, olen nagu öises vahetuses taksojuht viimasel ajal. Öösel pakin asju, öösel sõidan autoga ja mõne tunnikese magan ja jälle elu rattas. Eile aga hilja Tartusse jõudes peale lõunakeskuse ringi otsustas auto minu elus kannapöörde teha ja hakkas jõnksuma. Tõmbasin siis Stokkeri juurde äärde ja sinna ta jäi. Käima enam ei läinud ja kell 2 öösel pole ka kedagi appi kutsuda. Ilmselgelt ainsaks võimaluseks takso järgi kutsuda ja auto maha jätta. Nüüdseks on asi nii kaugel, et lõunapaiku panime auto nööri külge ja vedasime paar meetrit edasi Olerexi tanklasse. Meie oletame ise igasugu vigu aga täpselt ei ole kindlad, seega eks siis näis mis sellest autost saama hakkab.  Jama on ikka!Comments

comments

2 Replies to “See laps on nüüd kodutu ja autotu!”

  1. Tavaliselt kõik juhtub ikka korraga ja valel ajal 😀 aga lõpuks loksub kõik paika .. Tasapisi:)

  2. Ma ise samuti pidevalt lohutan end sellega, et küll kõik saab korda. Aega võtab aga kõik lihtsalt peab millalgi paika loksuma. 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.