Sellepärast viiaksegi esimesel kohtingul naine ujuma mitte restorani! – ”ilusate meeste jutt”

Päris paljud on ilmselt tähele pannud meeste suust sellist lauset ,kes näevad ära mukitud naisterahvast tohutult ilusana ja esimene mõte mis pähe on tulnud härradel : ,,Mille pärast on vaja valetada meestele näkku!”

Mind isiklikult häirib selliste meeste arvamus. Kas need mehed on ka ilusad ,kes sedasi naistest arvavad? Sorry aga ma ei ole nii kindel.
Sa ei saa arvata ,et kõik naised on ilma meigita just kui kreeka jumalannad. No ei ole ja ei saagi nõuda perfektsust. Isegi supermodellid pole päriselt seda nägu mis nad pildistades peegeldavad.
Ja mees kes avaldab arvamust mõne naise välimuse osas… see on väga loll mees ütleks ma.
Sellisel juhul jääb see mees ilma naiseta ,sest supermodelli pole olemas. Juhul ,kui kunagi ei teki võimalust naistel meik näkku kleepida eluks ajaks.
Naine ,kes oskab meikida end ilusaks ja teab täpselt kuidas rõhutada oma näojooni on osav võib öelda ,et ilmselt on kunst ka tema käe sees. 🙂
Ei saa süüdistada teda valetamises , sest meik on enesekindlus ja võib öelda ka rahuldus (lohutus). 

Tark mees teab ,et naine kellest ta hoolib ja armastab ei lähtu ainult tema välisest ilust. Lepib kõigi miinuste ja plussidega ,sest see naine on tema maailm.

Selle kõige kirjeldamiseks on vaja enamat ,kui sõnu..

See video on natuke teise vaatenurga alt.. siiski on kõik seotud armastusega.
Ei loe välimus.. loeb tunne.

Comments

comments

13 Replies to “Sellepärast viiaksegi esimesel kohtingul naine ujuma mitte restorani! – ”ilusate meeste jutt””

 1. Meiki pole ilus kommenteerida, aga kehakaalu ilmselt on?

 2. Mina lähtusin hetkel vaid näost .Kehakaal on isegi suurem probleem ,kuid seal on kaks aga.. kas muret teeb see inimesele endale või teistele võõrastele ,kes näevad ideaalkaalus naisi ainuüksi maailmas.
  Kuna need kaks teemat on õhukese seinaga eraldatud siis mõlemad jäävad kahjuks ja ilmselt lõpmatuks komistuskiviks. Kunagi ei ole miski hea ,ideaalne ,õige.
  Lihtne on ju öelda ,et ära tee välja nendest kes sinust halvasti arvavad. Tihti ei suuda seda välja tegemist paljud ära kannatada.
  Kõigega tuleb kuidagi vastu seista ja mitte olla teiste ideaal vaid iseenda moodi. Armastama peaks eelkõige iseend nii kehakaalus ,kui ilma meigitud näota. Maailmas on alati keegi ,kes näeb sind just sellisena nagu sa oled soovinud. Nii ongi õige.

 3. Sul on koma järjepidevalt vales kohas. Just sayin'..

 4. Täitsa võimalik.. ei vaidle vastu. 😉 Mulle meeldib kiiresti kirjutada ilma kontrollimata ja ruttu postitusi avalikuks teha ,et saaks juba järgmist kirjutada mis mul peas kinni on. Kui ma seda ei tee siis kaob see hea mõte peast ja aeg lipsab käest. Just sayin…

 5. Ma mõtlesin pigem seda, et koma käib sõna lõppu, mitte järgmise algusesse. Phmt võib ka öelda, et tühik on vales kohas :).

 6. Vabandada ei oska ma muud moodi kui ainult sedasi ,et kirjutan enamus teksti valmis paraku laevas ,kus ma enamus ajast olengi. Ma ei ole ajakirjanik ega niisama kirjanik. Kirjutan läbi mõtte kiirelt ja see on mu viga ammusest ajast. Ma pole suutnud olla selle koha pealt perfektne ei kooli ajast ega nüüd. Selles on pettunud minu kirjanduse õpetaja ,kes minu kirjutisi on lugenud ja maininud ,et kõik oleks ideaalne ilma pisi vigadeta. Ja ma olen surunud oma tahtmist iseendale peale ,lootusetult. Mulle meeldib rääkida kiiresti ja kirjutada kiiresti..seal juures ruttu teemat vahetades. Ma olen keeruline inimene. 🙂

 7. Kiiresti kirjutamine ei vabanda küll seda komakoha õigesti kasutamist, vahetugu need mõtted nii kiiresti kui tahes. Selle asemel, et ennast kuidagi välja vabandada, võiksid vähemalt vastuse sulle tehtud märkusele õigesti kirjutada.. 😀

 8. Kopeerin oma teksti uuesti :
  Ja mina ei olnud ka negatiivne vaid aus. Ma ei valeta, et minu koma probleem on naljanumber või tühiku vajutamine teie kiusuks. Teen tõesõna vigu aga suurem osa minu vigadest on tingitud siiski läbi telefoni kirjutamine, <- seda ei saa ma eitada ja kaasa on aidanud ilmselt läbi facebooki messengeri inimestega kaasaegne suhtlemine. Ma mõistan nii teid, kui minu isiklikku probleemi. Ma proovin olla parem, kuid alati ei õnnestu. 🙂

 9. Aga mida peaks üks mees tegema siis, kui ta armub täiega ära sellisesse korpulentsemasse naisesse, aga tegelikult on tal eluaeg olnud kõik naised imepeenikesed. Samas see korpulentne naine ei taha imepeenikeseks end näljutada, aga see mees on siis nn selline, kellele jaoks on naised ainult ideaalkaalus naised. Mida peaks üks mehepoeg sellises olukorras tegema?

 10. Armastades juba teda ei peaks ta enam sundima naist kõhnuma. Kui mees temasse armus ei tohiks naise miinused teda häirida muidu ei oleks see ju armastus..

 11. Ideaalis jah, aga reaalus on paraku saama, mis vingumine, et meik on valetamine. See viimane on üldse täiesti idiootne väide.

 12. Millegipärast mulle tundub, et sina oled seismas selle probleemiga silmitsi ja proovid leida vastuseid küsimusele.
  Kõik on siiski kinni vanuses ja tõesti küsimuses :,,Kas mees teab üldse mis on Armastus?''

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.