Kuidas suhet kookonis hoida?

Meil hakkas puhkuus!

Ütlemata toredate ilmade puhul oskame me ka puhata, ma arvan. Tähendab, ma ei tulnud siia ilmast rääkima.
Täna räägime natsake suhetest. Ei ei, suhteekspert ma ei ole. Räägin sellistest basic asjadest.

Meil on koosoldud aega kokku kena 4 aastakest ja eks need aastad pole lennanud ka meil lihtsal moel.
Oleme üsna kapriissed ja võimukad üksteise suhtes. Meie peres on nn. püksid pooleks tõmmatud, ehk üks säär on minu jalas ja teine säär on mehe jalas. 😀 Ehk võrdsus võib vahest suruda meid võitlusesse. Aga see on täitsa OK!

Kõige tähtsam osa suhte juures on hoida sära üleval, ”nagu me kohtusime eile esimest korda‘.
Isiklikud naljad! See on selline sulandumine, et isegi mõttemaailm jookseb sujuvalt koos.
Mulle meeldib šokolaadijäätis.. . Mulle ka! Ühised maitsed, lemmikud toidud.
STIIL! Armas on näha seda, et mees ja naine proovivad sobituda värvidega. Meie tihtilugu teeme seda näiteks koos välja minnes.
Kui õhku jääb romantika hõngu.  Vahet ei ole palju neid koos oldud hetki on, kunagi ei tohi välja jääda see selline romantika osa. (lilled, žestid, ühised tulevikuvaated jne).
VÄRSKUS — Nimelt eile mängisime koos BAILA DATE-i esimest korda. Ehk tuleb teha koos tegevusi mida muidu ei tee.
Kuigi meie suhtes on palju võitlust siis kusagilt maalt tuleb ka ANDESTAMINE. See võib olla suhtes üks osa kivide ladumisest, üksteiste vigadega leppimine või nende olukordade parandamine.
USALDUS — Tunnistan, et meie suhtes on see kõige suurem murekoht. Kuigi kõik on hästi on ikka see hirmutunne sees. Nagu rallisõitjatel on adrenaliin ja see hirm, et 1 vale liigutus. See näis kõige parem võrdlus olevat.
Ma ausalt tahan sinuga kunagi abielluda! — AUSUS. Kuigi meie oleme tihti ninapidi koos siis me olemegi täitsa meie ise. Pole sellist häbenemist. Mõlemad oleme üsna otse ütlemisega, olenevalt piiridest.
Kas sa ei saanud siis lihtsalt mulle helistada! — TÜLID. MUST BE! No kui tülisid ei oleks siis vist oleks midagi mäda.
Meie suhtes on seda tuld korralikult aga samas see kinnitab meie endi suhet. Ehk me õpime mõlemad igast tülist midagi. Inimene õpib kogu elu, nii ka suhetes. Olgu neid aastaid vahel palju, ikka on proovikive.

Kõige tähtsam sai tegelikult öeldud. Meie suhte retsept on AASTAD. Hea suhe koosneb pikast ühisest koosoldud ajast. Sinna on puistatud lusikaga rõõmu, valatud kuhjaga armastust, grammike pisaraid, tükike igatsust ja roosilist aega.

Comments

comments

2 Replies to “Kuidas suhet kookonis hoida?”

 1. Hei!
  Väga vahva postitus, kuid üks osa jäi mulle tsipa segaseks. “USALDUS — Tunnistan, et meie suhtes on see kõige suurem murekoht. Kuigi kõik on hästi on ikka see hirmutunne sees. Nagu rallisõitjatel on adrenaliin ja see hirm, et 1 vale liigutus. See näis kõige parem võrdlus olevat.”
  Ei saa täpselt aru, mida mõtled 1 vale liigutuse ja hirmu all. Oskaksid lahti seletada? 🙂
  Aga muidu, keep up the good work!

  1. 🙂 Jah pean silmas seda, et näiteks: “Lähete eraldi mehega välja, üks oma seltskonnaga ja teine teise seltskonnaga (eri linnades). Seltsondades ikka on nii mehi kui naisi ja kuigi on usaldus siis hinges kripeldab.” – Et peol olles keegi kolmas isik teeb rumalat huumorit või päriselt juhtub, et käib mingi klõks ja see mees unustab end teise naise kõrvale. Jällegi nimetan neid olukordi momentideks mil on selline sisemine hirm. Tean, et neid olukordi ei juhtu aga öeldakse, parem karta kui kahetseda.

   Jube keeruline vist. 😅
   Loodan, et selgitasin paremini. 😁

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.