The Tree Of Life

Uskumatu kui palju ma jõuan . Tegelikult valisin selle filmi treileri järgi ja draamat polnud ma ammu vaadanud. Ma siiani mõistatan seda filmi oma peas. Võibolla ei ole mõeldud kõik filmid vaatamiseks igale ühele, kuid minu silmad siiski nägid seda tohuvabohu.

Mis mulle meeldis selles filmis oli see loodus mis meid ümbritseb. Kuidas kogu see maakera süsteem meie ümber areneb ja miks juhtub nii palju halba meie ümber. ,,Jumal sa näed aga ei karista.” – õige lause mida öelda. Miks me oleme head, ise vastu saades haavadele vaid kärbseid. Kuidas lapsed arenevad meie ümber nii kiirelt ja kui oluline on nende arenemine meie elus. Need esimesed sõnad,mängimised,söömised ja loomulikult oma lähedaste tundma õppimine. Mulle meeldis kogu see eluperiood mida me ise omast käest edasi kanname, kuid mis me vastu saame? Kas me mõistame, mis meile rohkem vajalik on? Või me tähtsustame materiaalsust ja ilu?Ole hea kuid õiglane!Mees, kes oli poistele alati olemas mõningad korrad hooliv ja hea. Teisalt käskiv ja kohusetundlik. Ranged reeglid ja karm eluviis õpetades olla iseenda peremees. Ma ei tea kas olla nõus selle poolega filmist, küll kuigi hiljem ta mõistab rohkem oma käitumist aga karmid reeglid ei aita lapse kasvatamist parandada ideaalseks. Kui on näha hiljem laste emotsioone ja tundeid isa vastu.See film oli ülikeeruline ja sellise raskema sisuga. Just kui kokku pandud teatud lõigud ja hetked meie elust mõningate vahedega.Kes vähegi arvab ja suudab selle filmi läbi vaadata või on juba näinud siis need teavad millest ma kirjeldan ja kindlasti oskavad mõista selle filmi omapära.
Vahel tuleb näha pisemaid valguskiiri, et mõista suuremaid muutusi meie ümber.

Comments

comments

2 Replies to “The Tree Of Life”

  1. Kuidas sa selle smiley esimesse lausesse said?? 😀 Tahan kaa!

  2. Tead ma tegelikult kirjutasin selle blogi valmis töö juures telefonis ja see tavaline '' :)'' märk muutus selliseks seal. Niisis mul oli palju jamamist selle teksti ümber tõstmisega, mida ma tegin läbi facebooki (naeran iseennastki :D. Arvan, et kopeerimise tagajärjel kuidagi lipsas see smiley sinna 🙂 !

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.