Olen ümber vahetatud, nagu teine naine

Kes pisut mind instagrammis jälgib, teab, et ma olen vahepeal muutunud. Olen nüüd päris hele-hele blond. Tegelikult oma juuks on selline kartulikoor aga tänapäeval, keda sa väga oma naturaalse värviga ikka näed. Ma olin kusagil kolm kuud väga eritooni juustega. Nagu naised ikka, kord ei ole rahul nii ja kord ei ole rahul naa. Nüüd olen muidugi väga rahul, ilmselt ka sellepärast, et toon mida seekord juustes näen on olnud ihaldatud väga kaua aega. Viljandis oli mul väga tore juuksur, mulle meeldisid kõik variandid, mida me minuga proovisime. Küll hall, küll tumedam hall, küll ombre ja gramm tumedam. Kõik oli vägev! Kuid ma sain aru, et on aeg naaseda tagasi blondiks.

VAHEST SEE TOON, MIDA ALGUSES TÜÜTUKS PIDASID OLI SIISKI SULLE MÕELDUD.

Kuidas aga niisugusest erivärvi juuksetoonist, sai saavutada külm blond toon. Minul läks aega 9 tundi. Lugesid õigesti.
Mida sinu mees selle peale ütleks? Minu oma kirjutas mulle päris tihedalt, et kaua läheb sul seal. 😀

Aja broneerisin ma muidugi ka ikka päris ammu aega tagasi, sest järjekorrad on meeletud. Sellest järgmine aeg oleks olnud juba Aprill. Triibutanud olin ma 4 korda, kuid tumedam pruun minu juustes oli jonnakas, ning välja tulla ei tahtnud.
Seega tõttasin juuksur Marise juurde. Ta kuulas mu juuste eluloo ära, rääkisime võimalustest ja kõige heledama tooni saavutamisest. Loomulikult ta ei kinnitanud, et võin selle tooni saada, sest teades, mis mul varasemalt oli, pani kahtlema. Seega võiks öelda, et ma olin natuke ka, nagu eksperiment. Minu juustele sai tehtud 2x värvipesu, olaplex hooldust, salk salgu haaval blondeerimist, vahepeal pead pestes ja föönitades jälle värvimist. Kõige lõpetuseks veel uuesti toonimist, et kollane värvus juustest välja saada.

Kui me rätiku peast võtsime ja ära föönitasime siis ei olnud ainult mina üllatunud, vaid ka juuksur selles tulemuses.

Ma olin täiesti hämmingus, sisestasin endale, et ma ei saa nii heledat tooni siis okei, vähemalt saan inimeseks ja see ongi peamine. See mis tuleb, las siis tuleb. Aeg mis salongis veetsin oli küll väga pikk aga see-eest väga tore. Juuksur ise on imearmas ja hästi põhjalik oma töös. Mulle meeldib, kui saab arutleda sellist iluteenindusmaailma, sest ma ise olen selle sees viibinud 2-aastakest. Tellisime Woltiga süüa ja ma ütlen, et see 9 tundi ei olnud piin, pigem see uudishimu, milline on lõpptulemus.

Mina jäin väga rahule, ma olin täiesti hämmingus, sest ei arvanud kunagi nägevat, sellist juuksetooni iseendal. Kuid kõik on võimalik.

  • Uuri alati üle juuksurilt, mida tema arvab sinu hulludest ideedest. (Mul on vedanud juuksuritega, nad on kõik imetegijad).
  • Pilt ei ole kunagi halb mõte, kuid toon mida pildil näed ei pruugi olla lihtsalt järele tehtav, kas on asi valguses, mitmes erinevas värvis, sinu põhivärvis, naturaalses juuksetoonis jne.
  • Panusta kvaliteedile ja hinnale. Tahes kvaliteeti, pead arvestama suuremaid kulutusi.
  • Certificate. Just! Mida rohkem seda uhkem, tänapäeval on meie ümber väga kvaliteetseid juuksureid ja teisi ilutegijaid. Nad pingutavad, et olla parimad, usalda neid.
  • Poešhampoonid ja poevärvid. Jah katsetamine on põnev, kuid ehk paari aasta pärast just see poevärv või hästi vahutav šhampoon on juuksed katki teinud. Hea juuksevärvi saladus on juuksur, ilusate ja pehmete juuste saladus on kvaliteetsed tooted ja maskid, läike ja terve juuksekarva hoidmiseks on vaja jälgida mida sööd ja tarbid.

 

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.