Perega spasse! Naine astus ämbrisse

Kuu enne SPA-d

Umbes kuu aega tagasi arutlesime, et mida siis ette võtta mehe sünnipäeval ja mis tema täpsemalt sooviks teha. Tema oli aga kindel, et pidu ei tule ja lähme hoopis puhkame kusagil SPA-s. Ainult, et sel korral läheme koos printsiga. Aeg kirja pandud ja jäi vaid oodata mehe jaoks kõige olulisemat päeva aastas 🙂 . Mina pabistasin meeletult lapse käitumise pärast, kuna ta üldiselt avalikus ruumis kuulda meid ei võta tihtilugu, siis tekitaski just see pabina. Varakult hakkasin ma juba klutile rääkima meie spasse minekust ja mis teda ees seal ootab. Näitasin ka fotosid Viimsi spa-st. Lasteaias muutus käitumine paremaks ja iga kord ta ootas naerumärki kalendrisse, kui päev õhtusse viidud sai. Arvasin, et küllap ta siiski püüab ja näitab oma head käitumist ka seal.

SÜNNIPÄEV

Sünnipäeval oli mees hommikuses vahetuses varakult ja meie põõnasime printsiga umbes 9-ni. Tol ajahetkel teadsin, et kusagil 10.00 on härra kodus ja pean vaid kiirelt poodi lippama. Toitu väga suurelt kodu ei ostnudki, sest samal päeval oli ka spasse minek. Ja mina nagu ikka vaatasin Rimi letis šhokolaadi torte, üks ahvatlevam kui teine aga milline see parem küll olla võiks.  Mõlemad me oleme hirmsad magusa armastajad ja jäin siis maapähklitega šhokolaadi tordi juurde. Lisaks haarasin karbiga otse letist makaronisalatit ja ühe šhampa. Ise poolunisena ladusin asjad letile ja märkan, et kassapidaja jätab šhampa enda nina alla, ega lase seda lindilt edasi. Mõtlesin endamisi, et nojah kui nüüd dokumenti üle 5 – aasta küsitakse siis peaksin ma parklasse jalutama ja autost juhiload võtma. ID-kaart on pidevalt mul kodus lugeja vahel ja üldiselt pole seda mul kaasas vaja kanda. Jõuan siis kassa juurde ja müüja naeratab, ning ütleb: ,, Vabandust, kell ei ole veel kümme, üks viis minutit on veel aega. Kas soovite oodata?”
Vaatan telefonist kella ja muigan endamisi, et nojah muidugi ju. Jätsin selle šhampuse sinna, sest ajaga oli mul napp ja pidin ju siiski kodu tormama. Kiirelt pistsin viinerid ahju, et salati kõrvale lisada. Kell oli kusagil 10.03 ja üldiselt 05/06 astub härra uksest sisse. Printsile juba ütlesin, et kui issi uksest sisse astub siis laulame talle. Meil oli plaan paigas ja mina kraamisin elamist seni kuni härra messengeris kirjutas, et tulen 11.00. Okei nojah, jõuame siis koristada. Laps ei jaksanud enam söömist ära oodata ja ma panin talle juba varem söögi ära. Senikaua jõudsin mõned riided välja otsida ja midagi mõelda, et mis siis spasse selga saab. Kluti saatsin vahepeal pessu ja ise tõmbasin rahumeeli tolmuimejaga vaipa.

Järsku käis ukse hääl ja samal ajahetkel astus Dannu käterätikuga vetsust välja, minul tutt peas ja nägu punane, käes tolmuimeja jorisemas.

Vajutasin teise kinni ja ütlesin printsile, et vot nüüd 😀 :,,Palju õnne sulle, palju õnne kallis issi, palju õnne sulleee!”

 

Ei läinud küll plaanitult aga noh okei. 😀 Jooksin kiiruga magamistuppa, kuhu ma enne poest tulles valged roosid peitsin ja andsin sooja kallistusega need härrale. Härra muigas meid nähes, sest üks täiesti pool paljas ja teine nagu muumioru lugudest äsja välja hüpanud aga siiski samas nii vahvad. Lilled küll pidavat rohkem naiste teema olema aga mina arvasin, et muidu ei teki seda päris sünnipäeva tunnet. Nosisime salatit ja mees ütles, et ootab juba seda torti.
Mina ka täiesti õnnes, nii hea valik ikka puha šhokolaadi tort ja vaat veel pähklitega. Prints tegi ainult krimpsus näo tordile, sest talle ei maitse magus nii meelsasti. Läksin tordi lahti lõikamise jaoks nuga otsima ja tegime härraga koos tordi pakendist lahti. Mõtlesin veel enne, et kui väikesteks tükkideks lõikan ja nii kui ma noa sisse lõin jäi see sinna kinni.
Polegi pehme, täiesti kivikõva tort! Saagisin seda torti ja ise mõtlesin, et issand kas see on vahvli tort. Mees muidugi eemalt vaatas küll säärase näoga, et oeh. Pika saagimise peale sain tordi lahti lõigatud ja vaatasime siis tordi sisu pakendilt. Tegemist on siis besee tordiga. Me kumbki besee fännid pole ja esimesest ampsust oli magusa laks käes, et enam ei tahaks. Mõtlesin endamisi, et ma ikka oskan ämbrisse astuda. Küll ma olin varemgi mõelnud, et tahaksin osta just seda torti ja näeb teine nii hea välja. Mees luges pakendit ja ütles:,, Ära sa teine kord seda välimust ainult vaata.” 😀

SPA-sse minekust ja maainimestest

Tegelikult me kõik ootasime seda minekut hullu moodi ja registreerisime me tegelikult sisse õhtul, kuna Tallinnasse jõudes meil olid kõhud tühjad ja Mcdonald’s-i kuponge oli auto külje ukses mingi 30 tükki, sinna me siis suunad esimesena seadsime. Vana hea Lasnamäe ümbruses seiklemine ja loomulikult käik Centrumi toidupoodi. Sealt võtsime siis ühe mehelikuma šhampuse ja printsile haarasime pakk kõrsikuid näksimiseks. Kohale saabudes mulle väga meeldis meie tuba, tõesti kordades ilusam kui eelmisel korral kahekesi tulles.

Esimese asjana siis kõik hakkasid riideid vahetama ja hommikumantleid selga ajama, loomulikult kaasa arvatud mina ise. Aga susse hommikumantlitega ei olnud(selles toas).
Mina siis räägin, et kuidas küll susse ei ole ja paljajalu ei saa me ju siit minna. Helistasin siis selle hotellitoa telefoniga infosse, kuid telefon ei anna mingit kutsumis tooni. Pigem kõlas see hoopis nii nagu vanasti vale numbri sisestamisel. Panin telefoni toru hargile ja ütlesin, et ma annan alla. Ei oska lauatelefoni kasutada enam ja numbreid sisestada. Juhtmed sassis mu peas ja kahele härrale ütlen siis, et ma panen end tagasi riidesse. Nemad olid nii kindlad hommikumantlitega minekuks aga ma ise tundsin, et see on üks paras kompott. Pärast panid ka nemad end riidesse ja minul vaid üks kotike käes, kus siis ujumisriided ja pesu asjad. Saime väravast läbi mindud ja seisame meeste riietusruumi ukse juures. Mees palus oma ujukad minu kotist anda ja samal hetkel tuleb teenindaja. Enne väravast läbi tulekut ei saanud ma seda kella funktsioneerima seal ja siis ta tuli appi. Nüüd siis hõikas selja tagant, et :,, Vabandage, see on seal meeste riietusruum, teie peate sinna paremale minema, seal on naiste riietusruum.”
Mina vaatan otsa ja muigan, et jah ma tean aga ma otsin tegelikult üldse neid ujumispükse siin 😀 .
Tuleb välja, et püksid jäid üldse hotellituppa ja ma siis palusin end väravast välja ja noh eks see paras huumor oli. Ma sain need püksid ja tagasi ilusti, ning lõpuks ka õigesse riietusruumi. Teine situatsioon oli see, et aitasin lapse läbi ujula värava koos oma kellaga, kuid tegelikult on tal oma kell. Mees ütles:,, Ega ta jänes ei ole, et lased teda läbi igalt poolt.” 😀
Ühesõnaga ma ise ei saanud väravast läbi. Tuli mingi töötaja ja lasi mind siis läbi. Ülejäänud korrad sain nii edasi kui ka tagasi käidud õnneks. Lasime mitmeid kordi klutiga torust alla ja sulistasime enamikes paikades. Prints ise oli nii õnne täis kui nägi mis äge koht see on. Erinevad basseinid ja liuväljad olid talle meeletult huvitavad. Ma kartsin, et ta kukub katki end või kukub rõngaga ümber. Õnneks ei juhtunud midagi nendest ja me saime muretult aega veedetud. Sulistasime me seal 18.30-22.00-ni. Kuna kell oli päris palju ja mina unustasin toidupoest pudel vett osta siis läksime tanklasse, kes ostis vett ja kes midagi hamba alla. Kusagil 23.00 lebotasime pehmetes voodites ja prints oli väga läbi sellest suplemisest. Meie vaatasime komöödiat ja proovisime selle šhampuse ära.

Hommik SPA-S

 

Mina ärkasin üsna vara ja hakkasin vaikselt teisi äratama, et hommikusööki minna mitte liiga hilja. Ma ei taha kiirustada hommikuti ja selline rahulik istumine laua taga on minu jaoks super. Kui me kõik riidesse saime ja alla buffee paika jõudsime oli ka pisut järjekorras seismist aga seda väga vähe aega. Valisime printsiga tema taldrikule menüü välja ja saatsin tema esimesena laua taha sööma. Edasi hakkasid juba kõik ise sööki valimas käima. Mina ootasin kohvimasina juures ja enne mind oli üks naisterahvas kohvimasina all kohendamas lusikat alustaldrikul. Jäin jälgima tema kohvitassi masina all praktiliselt viimasel hetkel kui masin lõpetas ja mulle tundus, et tema sai enda tassi ainult kuuma vahustatud piima. Miks? Sest ta asetas oma kohvitassi liiga taha ja see kohvi nirises mööda tassi äärt kõik mööda. Kui tema lõpetas oma kohvi võtu siis sain ise masina juurde ja esimese asjana liigutasin tassi ilusti masina alla, et ei jookseks kohvi mööda. Vajutasin nuppu ja viskas teine errori ette. Üks lähedal olev teenindaja märkas seda ja tuli korraks restarti tegema masinale. Kõik tore ja ilus, asetan mina uuesti tassi alla ja jälle error peale nupu vajutust. Tolleks hetkeks olid teenindajad kusagil ära ja ma jäin sinna täitsa nõutult vaatama. Äkki minut kolm ma seal seisin, kui minu selja taha ka joru tekkis ja ma jätsin selle tassi masina kõrvale, ning jalutasin lauda tagasi. Mees küsis, et kus mu kohvi siis jäi. Ei teadnudki mida öelda, vist ilmselt ei meeldinud ma sellele masinale. Pärast lapsele pannkookide toomist plaanisin ise ka minna ja täpselt sinna jõudmise hetkeks olid pannkoogid läinud. Haarasin siis saiakest ja andsin sellele Latele uue võimaluse, sest masin oli jälle töökorras kui äkki tulid ka need koogid tagasi. Muidu hommikusöök on väga super ja kõik on maitsev aga see masin ilmselt jukerdas niisama, sest kõik vajadused mida tavaliselt nad nõuavad(piim,vesi,sahtli tühjendus,kohvi) olid äsja täidetud.

Viimased tunnid Tallinnas

Me kohe pärast söömist lebotasime toas mõningad minutid ja siis pakkisime asjad kokku, et minna veel mere äärde ja linna peale. Viskasime üksteise võidu kive vette ja külm tuul puhus krae vahele. Kauaks me sinna vaatlema ei jäänud aga emotsioonid saime kätte. Sõitsin läbi linna Ülemiste suunas ja ütlesin mehele:,, See on nii kummaline, et siin sõidan ma nii nagu kodus oleks, mingit hirmu või ärevust rooli taga pole.”  Mees:,, No arvata võib, polnud ju ammu see kui me siin olime ja koguaeg seda teed edasi ja tagasi sõitsid.”
Ülemistes veetsime me päris mitu tundi ja jalutasime ühest poest teise, prints väsis ära ja ma ütlesin, et vast see ostukäru ajab asja ära. Istus teine siis seal nagu oma tõllas ja võtsime MR.Waffle-d. Ma ise arvasin, et klutil pole vahvli vastu midagi ja muidu nussa sai on üks lemmikutest. Loodkem veel! 😀 Prints pirtsutas ja lõpuks andis oma vahvli issile.
Peale vahvlite pugimist sõitsime tagasi Viljandi poole.

Comments

comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.