WEEKENDi jutt.

6-8 Toimub siis Pärnus see ÜLIKÕVA üritus millest räägitakse söögi alla söögi peale. Küll siis õhtul reporteris ja tööle sõites autost. Soovitavalt tulge bussiga või rongiga mitte autoga ,sest lihtsalt ei ole kohti. Hotellid välja müüdud , kellegi kodudes toad välja üüritud.
Ja siis lõpuks see kolme päeva pileti hind mis paneb sinu kurgu kriipima. Lisame siis sinna selle ,et sa pead ju kuidagi seal ööbima ka , sööma ja hiljem veel kodu ka saama. Unustasin põhiasja veel lisada.. joogiputkad on samuti ülimalt olulised + NÄNNID.

Ma tean kuidas ma kõlan ja siit tuleb mulle vastu : HALLOO! ära virise see pole kohustuslik ja need esinejad on siin kõik kohal just selle ürituse pärast!

Tegime natuke selle üle kodus negatiivset nalja ka : Kui sul pole kuskile raha panna siis mine Weekendile ja kui sellest jääb veel väheks siis on võimalus sul seal sees raha hakkama panna ja no kui sellest ka veel väheks jääb , kuluta raha hotellidele samuti. Lõpuks oleks targem veel minna puhkusereisile ja veel paar üritust otsa lisada.
True that, ma siin püüan siiski omale midagi kodu moodi soetada mis ei kao kuskile minu elust ära peale soetamist ja millest ma saan niikaua rõõmu tunda kui tahan.  Ja kes teab millal veel see sama üritus tagasi ilmub meie Eestisse. Küllap siis on teised mõtted ja julgen oma raha kulutada rohkem.

Siiski weekendi fännidele lisan siia ühe video:

Comments

comments

8 Replies to “WEEKENDi jutt.”

 1. Selle jutu peale ma ütleksin et igal inimesel on omad väärtushinnangud. Ca 100 euri eest kolm päeva näha maailmakuulsaid esinejaid ei ole palju küsitud. Tõsi et nänni, jookide-söökide peale kulub ja samuti ööbimine, samas keegi tõesti ei käsi juua seal alkoholi mille hind ilmselt on laes ja ei pea ostma mingit träna. Ca 50-70 euriga kohapeal saab ilusti hakkama kolm päeva. Magamisega on nii nagu on sest paraku on see väike linn eks, aga ma usun et kõik kes otsivad saavad hakkama. Muidugi on mõtekam osta midagi püsivamat v minna reisile jms, mida ma ka isiklikult pooldan, samas ei maksa teha maha neid summasid jne kui inimesel on raha ja tahtmist siis ma ütleks et muidugi go for it! Elamus missugune kindla peale! 🙂

 2. Oleneb ka täiesti sellest mitmekesi minnakse üritusele.
  Mina olen mõelnud alati 2-st inimesest. Seega kahekesi minnes on see meie arvates palju ja ööbimine on väga oluline. Muidugi on see harukorde juhus minna sellisele üritusele.
  Kuid ma lihtsalt tunnen ,et suve kuudel on neid välja minekuid nii palju ,et lõpuks sa lihtsalt keeldud ,sest sul hakkab kahju lihtsalt raha raiskamisest ja tahad midagi iseendale.
  Ja need kes sinna lähevad loomulikult andke minna! 😉
  Meie lihtsalt seekord loobume ja kulutame raha muule.

 3. Ma ka ei saa aru, miks kohe nii negatiivselt. Ma suvel muudel suurüritustel ei käi, selle ühe otsustasin juba märtsis. Majutus ka ammu olemas, varsti pakime oma väikese seltskonna koos toidukorviga autosse ning vurame melu nautima. Muidu olen ka selline, kes ostab pigem plaadi või otsib yt-st listi. Üks kord astas koos heade sõpradega ja täitsa ilma lasteta minek. See pole ainult muusika, vaid puhkus, Pärnu, melu…

 4. Ma ei oleks vist nii negatiivne kui ma ei tunneks ,et me oleme juba liiga palju teinud ja käinud selle aasta jooksul. Ja nii suur soov on oma kodu omada ja selle nimel kokku hoida. Naersingi siin töökaaslastega ,et kui kätte hakkab jõudma see kokku hoidmine ja mitte raatsimine ,et kas siis on see vanadus lähedal 😀 .
  Ei tegelikult ongi kõik kinni hetkel meis endis ja meie soovides ,mille nimel me pingutame.

 5. Äh, selle p*sa vahelejätmise pärast pole vaja põdeda üldse. Mis esinejad? Lihtsalt mingid diskorid, kes klõpsivad nuppe. Ainuke pluss on tõesti see melu, et pärnus ja ilus ilm. Kahjuks me ülejäänud, kes tahaks pärnu suvest äkki see nädalavahetus osa võtta, peame selle jura pärast pärnust kaugele kaugele hoidma.

 6. Päevitamise mõttes küll tõesti on natuke kahju.
  Loodame ,et need ilusad ilmad kestavad augusti kuu lõpuni ! 🙂

 7. Ega siis päevitamiseks pole ainus koht Pärnu keskrand. Liigud oma asjadega natuke rohkem mai poole ja vaba randa kui palju!

 8. 😀 Piinlikusega pean tunnistama ,et mina ei ole oma 20 aasta jooksul kunagi Pärnus käinud.
  Seega nüüd ilmselt mõni küll ei suuda seda uskuda.
  Minu mees lubas ,et ma näen selle Pärnu millalgi ära.. alguses oli see jutuke meil eelmisel aastal.. siis sellel aastal, nüüdseks vist lükkame selle järgmisele aastale.
  Kunagi on ikka ju vaja seal ära käija.. kurikuulus stefani pizza ootab ju kõiki. 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.